طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه:
تعظیم و تکریم جانبازان و خانواده های آنان از مهمترین ضرورتهاست


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه جانبازان و خانواده های معظم آنها بر گردن ما حق بزرگی دارند تعظیم و تکریم این عزیزان را از مهمترین ضرورتهای نظام و دولت جامعه اسلامی ایران برشمرد.

حمید شکری در آیین تجلیل از جانبازان و خانواده های معظم این عزیزان به مناسبت گرامیداشت روز جانباز با تبریک اعیاد مبارک شعبانیه و این روزها که منتسب به امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) می باشد افزود:  امام حسین نماد ایثار، شجاعت و مقاومت و حضرت ابوالفضل نماد غیرت، وفاداری و اخلاق در صحنه کربلا بودند.

وی با بیان اینکه جانبازان نظام عشق به اسلام ، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران را در هشت سال دفاع مقدس به منصه ظهور و اثبات رساندند افزود: فداکاری و دلاوریهای این جانبازان در پاسداشت ارزشهای انقلاب و نظام جبران ناپذیر و قابل معامله نیست اما شاید بتوانیم با تکریم و تعظیم مقام  و جایگاه این عزیزان و خانواده های ایثارگر آنها  و استفاده از فرصتهای قانونی و چه بسا فراتر از آن بتوانیم گوشه ای از زحمات آنها را جبران کنیم.

شکری اذعان کرد: بی شک آسایش و امنیت کنونی ملت ایران جامعه در سایه رشادتها، مجاهدتها و ایثارگری شهدا، جانبازان و ایثارگران حاصل آمده و ما باید به وظایف خود در قبال این عزیزان جامه عمل بپوشانیم. 

امام جمعه میانه نیز در این مراسم خانواده های معظم شهدا و جانبازان را نماد و سمبل ایستادگی، مقاومت و ایثار خوانده افزود: این خانواده های معظم با ایثارگری خود باری بزرگ از دوش ما برداشته اند زیرا اگر نبودند این عزیزان وظیفه تک تک ما بود که در خدمت جانبازان غیور نظام باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی با بیان اینکه برای شکل گیری و استمرار انقلاب و نظام اسلامی ایران هزینه های زیادی پرداخت شده که مهمترین آنها نیروهای انسانی در قالب شهدا، جانبازان و اسرا می باشد افزود: جانبازان شاهدان عینی صحنه های ایثارو گذشت در هشت سال دفاع مقدس هستند.

وی با بیان اینکه امنیت کنونی جامعه اسلامی ایران در سایه خون شهدا، جانبازان و ایثارگران حاصل شده و قابل مقایسه با دیگر کشورها نیست افزود: عیورمردان ایران پشت پا به همه مادیات در آن زمان زده و از خانواده و جان خود گذشتند تا نگذارند ذره ای از خاک کشور ما به دست دشمنان بیفتد و امروز وظیفه ماست تا قدردان این عزیزان و خانواده های آنان باشیم.

در پایان مراسم با اهدای لوح و هدایایی از مقام شامخ جانبازان و خانواده های معظم این عزیزان تجلیل شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید