طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

حجت الاسلام امیرنژاد:
سپاهیان؛ سربازان همیشه آماده ولایت بوده و افکار و اهدافشان، خدایی است


نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه میانه سپاه را نیرویی مردمی، سرباز همیشه آماده ولایت و افکار و اهدافش را خدایی دانسته و بصیرت نافذ، ولایتمداری، شهادت طلبی و مردم داری را از مهمترین شاخصه های آن برشمرد.

 حجت الاسلام حسن امیرنژاد در آیین گرامیداشت هفته پاسدار با حضور سپاهیان، جانبازان، ایثارگران و کارکنان بازنشسته سپاه میانه، تربیت و تشکیل حکومت الهی را دو رسالت اصلی انبیا عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی در استمرار تحقق بخشیدن به این دو رسالت در حرکت است و سپاه به عنوان مولود و دستاورد این انقلاب همواره در عملی سازی رسالت انقلاب در تلاش است.

وی  با اشاره به اینکه دشمن، ما و موقعیت ما را به خوبی می شناسد و برای آن برنامه یزی های دقیقی کرده است، تصریح کرد: خدماتی که سپاه برای رشد و بالندگی انقلاب اسلامی انجام داده است به حدی است که می توان گفت ماندگاری و بقای انقلاب اسلامی به این نهاد مقدس وابسته است.

حجت الاسلام امیرنژاد با بیان اینکه هرجایی که سپاه احساس کند انقلاب اسلامی به خطر افتاده است در تمامی ابعاد چه نظامی، چه سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و غیره وارد صحنه می شود و این اختصاص به زمان و مکان خاصی ندارد، افزود: اگر بصیرت، هوشیاری و عمل به موقع سپاه نبود، امروز معلوم نبود که آمریکا در کجای ایران ساکن شده و چه بلایی بر سر این کشور و ملتش آورده بود.

جعفر غیابی فرمانده سپاه ناحیه میانه نیز با بیان اینکه امروز مکان و زمان خدمت تغییر کرده و ماموریتهای سپاه تغییر یافته است، اظهارکرد: ماموریت دیروز ما جنگ نظامی بود اما امروز ماموریتی وسیع در ابعاد مختلف داریم زیرا دشمن تمام توان خود را با بهره گیری از منافقان صاحب منصب داخلی برای ایجاد سپاه هراسی و خارج کردن حب سپاه از دل مردم به کار گرفته است.

 مدیحه سرایی و شعرخوانی به مناسبت اعیاد شعبانیه توسط یکی از پاسداران و تجلیل از پاسداران نمونه از جمله برنامه های اجرایی در این مراسم بود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید