طراحی سایت
دوشنبه 30 بهمن 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه:
دولت در شهرستان میانه طی سال جاری 500 میلیارد تومان هزینه کرده است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه از هزینه کرد 500 میلیارد تومان اعتبار از سوی دولت برای شهرستان میانه در طی سال جاری خبرداد.

 حمید شکری در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان میانه طی سال جاری با محوریت ساماندهی و ارتقای خدمات نوروزی به مسافرین افزود: علی رغم مشکلات دولت، 250 میلیارد تومان از این اعتبار برای طرح های مشترک از جمله راه آهن میانه، تبریز و غیره  هزینه شده  و 250 میلیارد تومان دیگر نیز از محل اعتبارات ملی، استانی ، سفر ریاست جمهوری به استان و اعتبار داخلی خود دستگاهها برای خود شهرستان هزینه شده است.

فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه جامعه اسلامی ایران از امنیت پایداری در سایه خون شهدا و رشادتهای مردان بزرگ انقلاب و نظام برخوردار است افزود: ایجاد فضای باز سیاسی در کشور و رعایت حقوق شهروندی از مشخصه های بارز کشور ما بوده و می توان گفت که ایران از آزادترین کشورهای منطقه به شمار می رود.

وی با بیان اینکه رهبریهای داهیانه مقام معظم رهبری و همت دولت تدبیرو امید سایه  شوم تحریمها را درهم شکسته و زمینه های ایجاد و حضور سرمایه های خارجی در کشور را فراهم ساخته افزود: دولت می خواهد از این سرمایه ها در راستای تولید، انتقال تکنولوژی و صادرات بهره ببرد زیرا مشکل اساسی در کشور ما رکود، اشتغال ، بیکاری و موانع تولید است که در این راستا باید از تولید موجود صیانت و به تولید و اشتغال جدید همت گماریم.

شکری با تاکید بر اینکه همه ما مسئولین باید از دید و دایره اداری ، سازمانی و بخشی خارج شده و بتوانیم در سطح کلان اقداماتی را انجام دهیم افزود:  انتظار می رود مسئولین بر توان و ظرفیت ارائه خدمات به مردم بیافزایند.

وی  افزود: برخی از ادارات تمام توان خود را برای تامین زیرساختها در جذب سرمایه گذار بکار بسته اند که جای تقدیر دارد اما با توجه به ظرفیت و پتانسیل شهرستان نیاز به تلاش بیشتری احساس می شود.

شکری در ادامه با بیان اینکه در جذب مسافرین نوروزی رقابتی در بین استانها و شهرستانها در حال اجراست افزود: هر چقدر بتوانیم در شناساندن شهرستان میانه  به سایر شهرستانها و استانها کمک کنیم به همان اندازه در جذب مسافرین موفق عمل کرده و به اقتصاد منطقه نیز کمک می نماییم. 

وی همچنین از مسئولین و مدیران دستگاهها و ادارات شهرستان خواست تا بر رعایت نظم و انضباط اداری از سوی کارکنان کنترل داشته و لیست کشیک ادارات خود را تا 25 اسفند تحویل فرمانداری داده و فرمانداری نیز یک لیست از این اسامی را به نیروی انتظامی تحویل دهد تا شاهد مشکلی در ایام عید نباشیم.

شکری همچنین خواستار رسیدگی به عابربانکها ، موجودی آنها  و گنجاندن اسکناس نو در ایام عید شده افزود: مردم و مسافرین برای دریافت پول از کارت و تهیه اسکناس نو نباید به زحمت بیفتند.

وی همچنین بر کنترل و نظارت بر بازار و شبکه بهداشت و درمان  تاکید کرده  افزود: ارائه خدمات مطلوب و بهینه  به مردم خصوصا در ایام تعطیلات عید از ضروریات است. 

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه میانه نیز در این جلسه افزود: ستاد استقبال از مسافرین نوروزی در قالب 10 کمیته به ساماندهی و ارتقای خدمات نوروزی اقدام نموده و برای استقبال و اسکان از مسافرین نوروزی آمادگی کامل دارد.

مهدی مشایخی با تاکید بر اینکه همه اعضای مدیریت بحران باید در طی ایام نوروز در دسترس باشند تا شاهد ضعف در عملکرد بموقع برای امدادو نجات و خدمات دهی مناسب به مردم از جمله مسافرین نباشیم افزود: سرکشی از ادارات نیز در طول این ایام انجام خواهد شد که در این خصوص نیز باید لیست کشیک ادارات و پزشکان آنکال، بموقع تحویل فرمانداری شود.

وی همچنین از شهردار میانه  باز بودن موزه از ساعت 8 صبح الی 9 شب در ایام عید،  برای بازدید عموم از جمله مسافرین نوروزی را خواستار شد.

در این جلسه از مسوولین 6 اداره  برتر شهرستان  از جمله شهردار میانه، فرمانده تیپ 36 پیاده مکانیزه شهرستان، رییس اداره راه و شهرسازی، رییس شبکه بهداشت و درمان، رییس امور آب و رییس شرکت گاز شهرستان و نیز از کمیته های برتر در برگزاری  هر چه بهتر انتخابات با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

دیدگاه‌ها  

حواهر شهید
0 #1 حواهر شهید 1394-12-29 08:35
این همه پول کجا هزینه شده که برای مردم چیزی ملموس نیست؟؟؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید