طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

دیوارهای شهر میانه با همدلی و همزبانی از اقلام تبلیغاتی کاندیداها پاکسازی شد

گروه مردمی با عنوان "پیگیری، همدلی و همزبانی" صبح روز چهارشنبه درحرکتی پسندیده اقدام به پاک‌سازی دیوارهای شهر از اقلام تبلیغاتی کردند. 

با توجه به نزدیکی فصل زیبای بهار و عید باستانی نوروز گروه مردمی با ‌عنوان پیگیری، همدلی و همزبانی» با مدیریت محسن عباسی به‌منظور نهادینه کردن فرهنگ احترام به پاکیزه نگه‌داشتن چهره شهر و رعایت حقوق شهروندی، پیش‌قدم شدند و با فراخوان همگانی و دعوت از عموم همشهریان میانه‌ای اقدام به پاک‌سازی دیوارهای شهر از پوسترهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی کردند.

این حرکت با یاد و خاطره شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس به‌عنوان حماسه‌سازان این مرزوبوم از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۱۹ اسفندماه از مقابل سالن ورزشی جانبازان واقع در فرهنگیان آغاز شد.

در این حرکت مردمی فرماندارویژه میانه، شهردار میانه، اعضای شورای شهر و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان نیز با پوشیدن لباس شریف رفتگری به جمع این گروه مردمی پیوستند.

 

دیدگاه‌ها  

محسن عباسی
0 #1 محسن عباسی 1394-12-23 18:51
با سلام و عرض احترام خدمت عموم همشهریان عزیز علی الخصوص یاران همدلی و همزبانی .تشکر میکنم از عموم همشهریان عزیز علی الخصوص خواهرانی که ساعت ها مارا در سطح شهر یاری کردند و کیسه ی زباله بدست و بدون حس خجالت به پاکسازی بخشی از دیوارها و جمع آوری زباله پرداختند.درود بر غیرتتان.تشکر ویژه از مدیریت سایت شهر میانه و همچنین جناب آقای محمود زرین بزرگوار مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان میانه که در کمترین زمان هماهنگی های لازم برای اجرای این حرکت فرهنگی را به عمل اوردند.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید