طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

آخرین نشست شورای آموزش و پرورش در سال جاری برگزار شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در آخرین نشست شورای آموزش و پرورش شهرتان میانه طی سال جاری از زحمات مدیر و کارکنان آموزش و پرورش منطقه در اجرای انتخابات از جمله در تامین تجهیزات و نیروی انسانی تقدیر کرده افزود: خوشحالیم که این اداره توانست همگام با سراسر کشور در انجام این وظیفه خطیر اجتماعی موفق عمل کند.

حمید شکری به کمبود اعتبارات در حوزه آموزش و پرورش و مشکلاتی که در اجرای تبصره ماده 180 در سال جاری پیش آمد اشاره کرده افزود: امیدواریم با تخصیص بودجه به شهرستان شاهد اجرای پروژه های نیمه تمام و دیگر پروژه های مصوب در حوزه آموزش و پرورش  باشیم.

وی اجرای استخر دانش آموزی، پل قوری چای، احداث مدرسه در شهرک امام با توجه به جمعیت ساکن در این منطقه را از عمده ضرورتها در حوزه آموزش و پرورش عنوان کرده افزود: اگر در شهرک امام  زمینی برای احداث مدرسه باشد حتما در برنامه گنجانده شود تا از طریق اعتبارات استانی و خیرین مدرسه ساز عملیات اجرایی احداث مدرسه آغاز شود.

فرماندار ویژه میانه با توجه به فرارسیدن ایام نوروز از آموزش و پرورش خواستار اسکان دهی مناسب و ارائه خدمات هرچه بیشتر به مسافرین نوروزی شده و اظهار امیدواری کرد که آموزش و پرورش منطقه در سال آتی با توان بیشتری در خدمت جامعه دانش آموزی شهرستان و ارتقای تجهیزات و امکانات لازم برآید.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه نیز در این جلسه، مدرسه خیر ساز مرحوم محمدی در روستای سبز با 90 درصد پیشرفت فیزیکی و اعتبار 4 میلیارد ریالی، دبیرستان 12 کلاسه خیر ساز امام خمینی با 200 میلیارد ریال اعتبارو پیشرفت 60 درصدی، استخر سرپوشیده با اعتبار 1 میلیاردو 880 میلیون ریالی و پیشرفت 45 درصدی، مقاوم سازی مدرسه تلاش با 70 درصد پیشرفت، باجه بانک ملی اداره با 60 درصد پیشرفت ، دبستان 6 کلاسه شهر آچاچی با 60 درصد پیشرفت و دبستان خیرساز هاجر را از پروژه های در حال اجرا خواند.

اسفندیار صادقی به نیازهای ضروری منطقه اشاره کرده افزود: فرسودگی سیستم گرمایشی مدارس شهری با 50 درصد، تخریب و بازسازی دبیرستانهای زینبیه، دبیرستان فرهنگ سابق، هنرستان رییسی، در طرح بودن دبستان امیرکبیر و تامین تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی از مهمترین الزامات منطقه به شمار می رود.

وی با بیان اینکه در راستای ریشه کنی بیسوادی در سنین دوره ابتدایی 137 نفر در شهرستان شناسایی شده اند از جذب 127 نفر برای تحصیل خبرداده افزود: علی رغم تمامی تلاشهای صورت گرفته 10 نفر بازمانده شناسایی نشده اند اما باز هم از تلاش دست برنداشته ایم.

صادقی از آمادگی  کامل خانه معلم و مدرسه ابتدایی شهیده سهام خیام در میانه با تمامی امکانات لازم  برای اسکان و پذیرایی از مسافرین نوروزی خبرداده افزود: چند مدرسه ذخیره نیز برای این امر در صورت نیاز در نظر گرفته شده است.

وی از اسکان نوروزی  15 خانوار با 583 نفر در طی سال جاری در میانه و رضایت کامل مسافرین از محلهای در نظر گرفته شده برای اسکان خبر داده اظهار امیدواری کرد که در نوروز 95 نیز شاهد رضایت کامل مسافرین باشیم.     

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید