طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه از مشارکت 71 درصدی مردم شهرستان میانه در انتخابات خبرداد

معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان میانه از مشارکت 71 درصدی مردم حوزه انتخابیه شهرستان میانه در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری خبر داد.
حمید شکری در گفت و گویی اختصاصی کل واجدان شرایط این حوزه انتخابیه را 135 هزار نفر اعلام کرده افزود: کل آرای ماخوذه صحیح از این حوزه 94 هزارو 566 رای می باشد.
وی اظهارکرد: آقایان فردین فرمند با 24 هزارو 996 رای و یعقوب شیویاری با 23 هزارو 919 رای حائز کسب یک چهارم آراء شده و بعنوان نمایندگان مردم شهرستان میانه به دهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافتند.
شکری با تقدیر از حضور پرشور و حماسی مردم شهرستان در انتخابات و نیز با تشکر از کلیه عوامل در برگزاری انتخاباتی سالم و در کمال امنیت و آرامش افزود: حضور حداکثری مردم در سراسر کشور باعث شد  تا بار دیگر دشمنان نظام بدانند که مردم ایران همواره پشتیبان نظام، انقلاب و کشور خود بوده و در هرصحنه ای که نیاز باشد حضوری چشمگیر خواهند داشت.
فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه در مرحله آخر پس از تایید صلاحیتها 21 نفر از حوزه انتخابیه میانه داوطلب انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی بودند که برای کسب دو کرسی از این حوزه با هم رقابت می کردند از همکاری این کاندیداها و نمایندگان آنها در برگزاری هرچه سالمتر این انتخابات تقدیر کرد.
شهرستان میانه با 180 هزار نفر جمعیت و بعنوان بزرگترین شهرستان در جنوب شرقی استان آذربایجان شرقی واقع شده است. 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید