طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه: هشت سال دفاع مقدس نمود عینی جهاد دفاعی بود


 

حمید شکری روز یکشنبه در نشست هماهنگی هفته دفاع مقدس در شهرستان میانه با اشاره به اوضاع نابسامان ایران در سال 1359 ، گفت: کشور عراق که همواره خود را در مقابل ایران خوار و خفیف احساس می کرد ، چون موقعیت ایران را نابسامان دید با حمایت کشورهای اروپایی ناجوانمردانه به کشور ما حمله کرد.
وی با بیان اینکه ملت ایران در دفاع از حق، انقلاب و مملکت خود تنها ایستاده و مقاومت کردند افزود: نقطه قوت این ملت اتکا به خداوند و نیروهایی بود که با ایمان و اراده قوی و با توکل بر خدا حماسه ساز شده و با نثار خون خود، در این جنگ نابرابر پیروز شده و ثابت کردند که همواره خون بر شمشیر پیروز است.
فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گلگون کفن نظام اسلامی ایران وظیفه ماست ، اظهارکرد: در هفته دفاع مقدس امسال ، خط سیر شجاعت، شهامت و ایثار و شهادت را در شهرستان میانه که شهر شهدای زینبیه و ثارالله و شهر دلاورمردان و غواصان شیردل صحنه های هشت سال جنگ تحمیلی است ، به صورت باشکوه و پررنگتر از گذشته ترسیم خواهیم کرد.
در تقویم جمهوری اسلامی ایران از 31 شهریور تا هفتم مهر همزمان با آغاز جنگ ایران و عراق در سال 58 هفته دفاع مقدس اطلاق می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید