طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

امام جمعه میانه:
عرصه انتخابات نبايد عرصه بحث هاي بي فايده ي جناحي باشد

به گزارش شهرمیانه به نقل از پايگاه اطلاع رساني ستاد برگزاري نماز جمعه ميانه ، حجت الاسلام حامدي امام جمعه ميانه در خطبه هاي نماز عبادي سياسي امروزجمعه 13شهريورماه با اشاره به حکمت 370 نهج البلاغه خاطر نشان کرد : اميرمومنان علي(ع) مي فرمايند : اى مردم از خدا بترسيد، هيچ کس بيهوده آفريده نشد تا به بازى پردازد، و او را به حال خود وانگذاشته ‏اند تا خود را سرگرم کارهاى بى‏ارزش نمايد، و دنيايى که در ديده‏ها زيباست، جايگزين آخرتى نشود که آن را زشت مى ‏انگارند، و مغرورى که در دنيا به بالاترين مقام رسيده، چون کسى نيست که در آخرت به کمترين نصيبى رسيده است. 

            
حجت الاسلام حامدي با اشاره به روز سه شنبه 17 شهريور ماه خاطر نشان کرد : جنايت رژيم ستمشاهي در جمعه سياه برگ سياهي در تاريخ رژِم ستم شاهي باقي است و سالروز قيام 17 شهريور نقطه عطفي در حرکت انقلابي مردم بود.

وي همچنين با اشاره به نامگذاري اين روز به روز مبارزه با بي سوادي تصريح کرد : به هيچ عنوان مناسب نيست در دين اسلام که تاکيد بسياري بر سواد آموزي از بدو تولد تا اتمام عمرش دارد يک مسلماني هنوز بي سواد بماند.

خطيب جمعه ميانه با اشاره به روز چهارشنبه 18 شهريورماه برابر با 25 ذي القعده به عنوان دحوالارض خاطر نشان کرد : اين روز يکي از روزهاي با عظمت در اسلام و احياء و عبادت و شب زنده داري و روزه گرفتن در اين روز بسيار حائز اهميت و همچنين داراي اجر اخروي است.

امام جمعه ميانه با اشاره به 19 شهريور ماه سالروز وفات آيت الله سيد محمود طالقاني اولين امام جمعه تهران در سال 1358 بيان کرد : وي ابوذر زمان بود که قبل از انقلاب خدمات بسياري را در کارنامه خود دارد.

حجت الاسلام حامدي امام جمعه ميانه در ذيل بيانات مقام معظم رهبري با اعضاي مجلس خبرگان رهبري در روز پنج شنبه خاطر نشان کرد : پاي متجاوز بايستي قطع شود.

وي همچنين در اين خصوص با اشاره به لزوم عدم حاشيه سازي در حول مساله برجام خاطر نشان کرد : در موقعيتي هستيم که بايستي همه کشوردر قبال مساله برجام تک صدا باشند.

امام جمعه ميانه همچنين بااشاره به واقع شدن درسالي که سال انتخابات است و حساسيت ويژه اي دارد تصريح کرد : عرصه انتخابات نبايد عرصه ي بحث هاي بي فايده ي جناحي باشد.

www.miyaneh-adineh.ir

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید