طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

گزارشی از نشست خبری شهرداری

نشست خبری شهردار میانه با فعالان عرصه اطلاع رسانی صبح امروز در محل شهرداری میانه برگزار شد.علی رغم اینکه روابط عمومی شهرداری از چند روز گذشته و از طریق سایت های خبری در مورد این نشست اطلاع رسانی کرده و از عموم فعالان مطبوعاتی و سایبری برای شرکت در این جلسه دعوت کرده بود تعداد کمی از افراد در این جلسه حاضر بودند.
شهردار میانه ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین شرکت کننده در جلسه،گزارشی مفصل از اقدامات و طرحهای در دست اقدام شهرداری را ارائه کرد.
آقای خرده فروش با تأکید بر اینکه همواره از نقد سالم و سازنده استقبال می کند از برخی سیاه نمایی ها در مورد عملکرد شهرداری توسط برخی افرد گلایه کرد.
شهردار میانه اعلام کرد که در اولویت بندی پروژه های عمرانی سعی خواهم کرد که بیشتر کارهای زیربنایی و انجام پروژه های اساسی در جهت توسعه شهری را در اولویت کاری شهرداری قرار دهم و از صرف کردن بودجه در بخش های جزئی که از اهمیت کمتری برخوردار هستند حتی الأمکان پرهیز می کنم.
آقای خرده فروش بودجه سال 91 شهرداری را 120 میلیارد ریال اعلام کرده و گفت که 60 درصد از این بودجه اجرایی و 40 درصد آن به امور جاری اختصاص خواهد یافت.
طبق گزارش آقای خرده فروش در چهار ماهه اول سال 91 (1 فروردین تا 18 تیر) نزدیک به 30 میلیارد ریال از این برآورد بودجه تحقق یافته است که نسبت به سالهای گذشته این رقم افزایش چشمگیری داشته است.
بنا بر این گزارش تحقق بودجه در شش ماهه اول سال 90 در دوران شهردار اسبق یک 18میلیارد ریال بوده است.
آقای خرده فروش از فعالیت ها و طرح های در دست اقدام و طرح های در حال مطالعه ی شهرداری هم گزارشی به حاضرین ارائه کرد که به شرح ذیل اعلام می گردد.

خاکبرداری، آماده سازی و جدول کشی خیابان 45 متری استادیوم ورزشی 15 هزار نفری، احداث قسمتی از رینگ ترافیکی 65 متری شهر حدفاصل شهرک اندیشه تا مقابل دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی، زیرسازی قسمت ورودی جاده ترانزیت از سمت تبریز، زیرسازی و آماده سازی جهت آسفالت بخشی از بلوار شهدای زینبیه، خاکبرداری و زیرسازی بخشی از رینگ ترافیکی 65 متری شهر در محدوده داخل شهرک اندیشه، بازگشایی امتداد خیابان ابوذر در شهرک امام و اتصال آن به خیابان 65 متری در مقابل ساختمان تازه تاسیس دادگستری در شهرک نیروی انتظامی، پیشرفت 60 در صدی احداث ساختمان مرکزی آتش نشانی، جدولگذاری فاز 2 کمربند ساحلی حدفاصل پل حصار تا کشتارگاه قدیم، جدولگذاری و زیرسازی ادامه بلوار راه آهن به طول 1 و نیم کیلومتر، پیشرفت فیزیکی 50 درصدی احداث عابرپارک خلبان شهبازی، تعریض و توسعه بلوار شهدای زینبیه حد فاصل میدان شهید فرقانی تا میدان دهقان فداکار در لاین جنوبی، اجرای ادامه کانال آب های سطحی شهرک امام خمینی، آسفالت ریزی کوچه ها و خیابان های فرعی در مناطق محروم شهر و ده ها پروژه و فعالیت خرد و کلان تنها بخشی از تکاپوی جاری در شهرداری میانه است که دیروز جمع صمیمی خبرنگارن و وب نویسان به همراه شهردار میانه از نزدیک در جریان روند اجرایی آن ها قرار گرفتند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید