طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

برگزاری مراسم افتتاحیه کلاس های تابستانی در آموزش و پرورش شهرستان میانه

 

 

مراسم افتتاحیه کلاس های تابستانی با حضور دانش آموزان شرکت کننده در فعالیت های تابستانی در محل نماز خانه کانون فرهنگی تربیتی دخترانه کوثر برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان میانه سعید مولوی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان ميانه در مراسم افتتاحیه کلاس های تابستانی با تبریک اعیاد شعبانیه ،یکی از مهمترین عناصر موفقیت انسان را استفاده مفید از کل عمر به ویژه ایام جوانی دانسته و یاد آور شد : دانش آموزان برای استفاده مفید از ایام عمر خود و همچنین تعطیلات تابستانی باید برنامه داشته باشند . وی در ادامه افزود: یکی از توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب به بطالت کشاندن ایام عمر جوانان و نوجوانان در امور بیهوده و غیر مفیدمیباشد.وبازی های کامپیوتری و استفاده افراطی از آن ها یکی از این راه هاست. معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره در ادامه سخنان خود در خصوص برنامه های تابستانی آموزش وپرورش میانه مطالب مبسوطی را بیان داشته و توضیح داد که :همه مدارس منطقه یک مرکز فعالیت تابستانی هستند و بعنوان پایگاه تابستانی محله فعالیت خواهند کرد.

لازم به یاد آوری است که: امسال 60 پایگاه تابستانی در آموزش و پرورش شهرستان میانه به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان شهرستان فعالیت خواهند کرد .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید