طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

لیست سایت آفتاب میانه در انتخابات شورای شهر

بسم الله الرحمن الرحیم

(( إِنَّ اللّهَ یَأمُرُکُم أَن تُؤدُّوا الأَمَانَاتِ إِلَی أَهلِهَا ))

خدا به شما فرمان می دهد که امانتها را به صاحبانشان باز گردانید

سوره ی مبارکه ی نساء آیه ی58

 

 

عرصه ی شورای اسلامی شهر ، میدان بی نظیر خدمت و بارگاهی ارجمند برای امر مهم نظارت بر مدیریت شهری است که بایستی دامان پاک آن از آلایش سیاست زدگی مصون باشد.

مجمع شورای شهر کرسی مردانی است که در میدان عمل، تخصص ،تعهد و التزام خود را در پیشگاه مردم شریف به اثبات رسانیده باشند و با پشتکارعملی و تقوای الهی خود در زمینه های عمرانی ،فرهنگی ، اجتماعی و خدماتی که همانا سر رشته های مدیریت شهری می باشند قدم های مهم و موثری بردارند .

با توجه به نکات فوق که بیانگر جایگاه بی نظیر و تاثیر گذار شورای شهر بوده و نیز با توجه به اهمیت رسانه در آگاهی بخشی به عموم مردم ، پایگاه خبری و تحلیلی آفتاب میانه اسامی 4 نامزد انتخاباتی شورای شهر را به محضر مبارک ملت پیشنهاد می کند.

در لیست پیش رو سعی بر این است نام افرادی برده شود که با هر اندیشه ی سیاسی وبا جبهه گیری و با هر سن وسال تنها و تنها دغدغه ی خود را آبادانی بوم و بر خود می دانند و از سویی هم اهل تجربه و معرفتند و هم اندیشه های نو در ذهنشان متبلوراست.

بارزترین ویژگی شخصیت های حاضر در لیست مقابل ، این است که با وجود فعالیت های سیاسی گوناگونی که داشته اند، هیچگاه رنگ سیاست زدگی به خود نگرفته اند و نخواسته اند زیر بیرق هیچ حزب و جناح و شخصیت حقیقی و حقوقی سینه بزنند.

لذاست این پایگاه خبری با نهایت خضوع افراد زیر را به پیشگاه والای ملت شریف و شهید پرور شهر میانه عرضه می کند تا باشد که با انتخاب عقلانی و منطقی و به دور از تعصب و شعارزدگی آینده ی بوم و بر خود را تضمین نموده و به کالبد وطن عزیزمان میانه ، روحی تازه ببخشیم

اسامی نامزدان پیشنهادی  به شرح ذیل می باشد:

 

 

نام

نام پدر

عنوان شغلی

کد نامزد

1

مجید سلیمانی فرد

هوشنگ

مدرس دانشگاه

1292

2

سید حسین صدری

سید حسن

نویسنده و روزنامه نگار

1419

3

حسن مسلمی

شکر اله

مدرس دانشگاه

1478

4

بهمن نعمت زاده

حیدر

مدرس دانشگاه

1497

 

آموزه هایمان بر این مهم اشارت داردکه خداوند منان وضع هیچ ملت گرفتار شده ای را باز نمی گرداند مگر اینکه خود آن قوم با تکیه بر اندیشه و عقلانیت و نیز تجارب گذشته و با اراده ی برخواسته از حمیت و مردانگی، آینده ای زیبا را برای خود بسازد.

پس ای هموطن ! یک گام پیشتر بیا تا   دست در دست هم دهیم به مهر / میهن خویش را کنیم آباد

 

آفتاب ، مژده ی نو شدن را در گوش زمان نجوا می کند
آفتاب شهر من می درخشد

پدرام نائبی /مدیرمسئول پایگاه خبری و تحلیلی آفتاب میانه

 

www.somnews.ir

دیدگاه‌ها  

نصرتی
0 #1 نصرتی 1392-03-23 03:20
انشالله که موفق و موید باشند . الحق و النصاف که در این لیست تعدادی از اساتید محترم دانشگاهی میانه و استان که حضور دارند از شخصیتهای مذهبی و علمی تاثیر گذار بوده و هستند .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید