طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

راه اندازی کمپوست معضل زباله را به فرصت تبدیل می کند

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشرفت تکنولوژی و مدیریت علمی مواردی در جامعه را از عامل تهدید بودن به پتانسیل تبدیل کرده گفت: با  راه اندازی کمپوست موضوع زباله که معضلی برای جامعه محسوب می شد به فرصت تبدیل می شود.
محمدعلی مددی روز شنبه در نشست کارگروه مدیریت پسماند شهرستان میانه ایجاد اشتغال و درآمدزایی را از ثمرات ایجاد کمپوست خوانده گفت: سرمایه گذارانی حاضر به سرمایه گذاری هستند که امیدواریم با تلاش آنها و مسئولین مشکلات مردم در این زمینه حل شود.
وی نصب ایستگاه بخش آلودگی، ایجاد شهرکهای دامپروری در روستاهای بزرگ را در جهت سالم ماندن محیط زیست و توسعه بخش کشاورزی و دامی خواستار شد.
مددی از  عوامل محیط زیست  خواست تا در جمع آوری حیوانات وحشی از جمله خوکها که به صورت دسته جمعی به محصولات کشاورزان از جمله در بخش کاغذکنان ضرر و زیان می رسانند تلاش نمایند.
وی در خصوص نصب دیجیتال در میانه گفت: در ملاقات حضوری با معاون اول رئیس جمهور دستوری ویژه به آقای ضرغامی نوشته اند که به نحو ممکن  این موضوع از طریق تقبل هزینه از سوی دولت حل شود که در سفر اخیر هیات دولت از معاون راهبردی دستور پرداخت گرفته ومبلغ دو میلیارد و 500 میلیون ریال را به حساب واریز کردیم که به امید خدا در عرض یکماه برای استفاده همشهریان نصب خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید