طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

توزیع 6000 اصل نهال غیرمثمر به مناسبت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میانه از توزیع 6000 اصله نهال غیرمثمر در هفته منابع طبیعی و آبخیزداری در بین مردم و نهادهای دولتی و خصوصی خبر داد.
در اولین روز هفته منابع طبیعی (15 اسفند) که روز درختکاری نامیده شده است در مراسمی با حضور مسئولین و اعضای شورای اداری شهرستان و نماینده محترم مردم میانه در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر مددی در محل کارخانه گچ پل دختر میانه اقدام به غرس نهال گردید. دکتر مددی در جمع حاضرین با بیان اهمیت منابع طبیعی در زندگی روزمره مردم خصوصاً در تولید اکسیژن مورد نیاز و زیباسازی چهره شهر همت همگانی را در گسترش فضا سبز و توسعه درختکاری و حفظ نگهداری خوستار شده اند.
مهندس مظلومی مدیر جهاد کشاورزی با ذکر مساحت شهرستان با چهار بخش تابعه 000/560 هکتار که 000/420 هکتار آن جزو اراضی ملی و مراتع بوده ابزار امیدواری کرد با حفظ منابع طبیعی و توسعه فضای سبز و جنگل کاری، درختکاری و توسعه زراعت چوب و اصلاح مراتع بتوانیم هوای پاک و سرسبزی را به نسل های آینده به ارمغان بگذاریم. در طول هفته با حضور کارشناسان در مراکز بخشها و اجرای برنامه های ترویجی و درختکاری و برنامه های متعدد در مدارس سطح شهرستان، نمایشگاه عکس، مقاله، جزوات و کتاب و بازدید از طرحهای نمونه برگزار خواهد شد.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید