طراحی سایت
چهارشنبه 27 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

در آستانه سال جدید نیازمندان جامعه مورد غفلت واقع نشوند

امام جمعه میانه  در بااشاره به سالروز تاسیس کمیته ی امداد به فرمان حضرت امام خمینی(ره) در14 اسفند سال57 ابراز داشت: باتوجه به واقع شدن در پایان سال واینکه هزینه های زندگی درپایان سال بیشترمی شود نباید نیازمندان جامعه مورد غفلت واقع شوند.
حجت الاسلام محمدرضا حامدی ازمردم متدین و نوع دوست میانه دعوت نمودند تا بصورت پرشور درهفته ی احسان و نیکوکاری شرکت نموده و نیازمندان جامعه رابیش از سنوات گذشته یاری کنند.
وی درادامه به روز درختکاری و آغاز هفته ی منابع طبیعی از 15 اسفند اشاره نموده بیان داشت : درختکاری از جمله مسایلی  است که دردین به آن سفارش شده اما مهمتر از درختکاری استفاده ی بهینه از منابع طبیعی و حفظ آن است .
خطیب جمعه میانه میانه افزود: طبیعت امانتی الهی است که برای بهره برداری مناسب  و مجاز در اختیار ما قرارگرفته  و حق نداریم برای بهره های غیرضروری به آن آسیب برسانیم .
حامدی با بیان  نشست مذاکرات5+1 افزود: ملت غیور ایران اسلامی به حرفهای دشمنان عادت کرده و گوششان از حرفهای آنان مانند  گزینه نظامی روی میز است و ...  پرشده و خیلی عادی از کناراین حرفها رد میشوند .
وی اظهارداشت : تکلیف مامشخص است ، خواسته و تکلیف ما مشخص است بوده و برای احقاق  حقوق مسلم خود  هزینه های زیادی داده و  تا آخرین نفس  ایستادگی خواهیم کرد زیرا نامردی طرفهای مذاکره برای ما کاملا مشخص است که یکی از نمونه های بارز آن اعطای جایزه ی اسکار به یک فیلم ضدایرانی است .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید