طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

جلسه شوراي قهرماني و ورزش جوانان در بخش تركمانچاي برگزار گرديد

جلسه شوراي قهرماني و ورزش جوانان  در محل بخشداري و با حضور رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان ميانه و رئيس اداره ورزش و جوانان تركمانچاي و در حضور جمعي از روساي هيئت هاي ورزشي و قهرمانان  خواهر و برادر و با حضور شوراي شهر  و بخشدار  و نيرو ي انتظامي  بخش برگزار گرديد .

دراين جلسه بخشدار ضمن احصاي مشكلات ورزش و جوانان بخش مواردي را  جهت حل مشكلات ورزشي جوانان مطرح نمودند .جناب آقاي نوايي رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان نيز ضمن تقدير از فعالان ورزشي تركمانچاي را مستعد فعاليتهاي ورزشي و قهرماني دانست و به ارائه راه حل هاي مطرح شده و مشكلات طرح شده توسط بخشدار و ساير اعضا پرداختند .

ضمن استفاده از نظرات ساير اعضا در پايان موارد ذيل جمع بندي و جهت پيگيري تصويب گرديد .

1- مقرر گرديد با توجه به اينكه هرگونه ارائه امكانات با آمار بيمه شدگان ورزشي صورت ميگيرد . نسبت به تجميع اسامي ورزشكاران در هر رشته ورزشي  اقدام و نسبت به بيمه ورزشي آنها اقدام شود .

2- سالن ورزشي حضرت امام علي ع  با تعميرات جزئي و تقسيم بندي  سالن به رشته هاي ورزشي مجزاي مانند وزنه برداري - پينك پنك و اسكواش  مجهز بشود تا از حالت تعطيلي و بلااستفاده  خارج شود و در اختيار بانوان و در ساعات شب نيز در اختيار آقايان ورزشكار قرار گيرد .

3- هيئت هاي ورزشي موجود تقويت و مبالغي به حساب آنها ريخته خواهد شد و ساير هيئت ها نيز تاسيس گردد . براي روساي هيئت ها نيز حكم صادر گردد.

4- براي ورزش روستايي و عشايري نيز هيئت ورزشي جداگاني ايجاد شود و رئيس هيئت نسبت به برنامه ريزي در ورزش روستا مانند شهر عمل نمايد . و مسائل و مشكلات روستايي احصا و جهت بازديد از روستا ها برنامه ريزي بعمل آيد.

5- شوراي ورزش قهرماني و همگاني در سطح بخش فعال شده و اعضاي آن نيز مشخص شود و جلسات آنها ادامه داشته باشد.

6- رشته هاي ورزشي  واليبال - بسكتبال - كشتي - وزنه برداري - درنهايت ورزشهاي قدرتي  در بخش تقويت و ايجاد گردد.

7- تيم فوتبال استاني با حمايت شهرداري و يا دهياران  به نام بخش تركمانچاي  به كشوري ارتقا يافته و حمايت گردد.

8- مسابقات سطح منطقه اي و استاني  و درنهايت اعزام به خارج با ارتقاي ورزش تقويت گردد.

كلاسهاي ورزشي در سطح بخش براي دانش افزايي جوانان و مربيان و ورزشكاران درصورت استقبال زياد در سطح بخش و در صورت كمي تعداد آن در سطح ميانه برگزار گردد .

9-از امكانات سالنهاي ورزشي  آموزش و پرورش  با هماهنگي رياست محترم ورزش و جوانان در سطح شهر و بخش استفاده شود . از ساير سالنها نيز با برنامه ريزي درست استفاده شود.

10 -از امكانات و دستگاههاي شهرداري جهت تسطيح زمينهاي ورزشي و يا ايجاد زمين هاي ورزشي استفاده گردد.

11- امكانات اوليه ورزشي براي هيئت هاي ورزشي تازه تاسيس  ايجاد گردد.

12- ايجاد استخر در شهر يا روستا در صورت كمك اهالي و درصد مشاركت اهالي امكان پذير مي باشد.

13- جهت بررسي مشكلات ورزشي روستاي صومعه عليا از اين روستا بازديد بعمل مي آيد.

14 - شهرداري موظف به ايجاد پارك و فضاهاي ورزشي براي جوانان مي باشد.

15-با توجه به اينكه تعدادي از مدعوين  در جلسه حضور نداشتند تاكيد شد كه اطلاع رساني و دعوت از قهرمانان و مربيان و فعالان ورزشي بطور صحيح انجام گيرد و براي جلسات آتي از حضور آنها استفاده گردد .

16- مقرر شد حداقل يك ورزش در سطح استاني و كشوري براي بانوان انتخاب و برنامه ريزي هاي لازم در اين مورد انجام گردد .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید