طراحی سایت
جمعه 28 مهر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه: شهید مطهری تئوریسین بزرگ انقلاب بود


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اندیشه ها و آرمانهای ناب شهید مطهری تاکیدکرد: شهید مطهری تئوریسین بزرگ انقلاب بود.

 حمید شکری در مراسم گرامیداشت روز معلم در دبیرستان نمونه دولتی دخترانه شهید آیت الله احمدی میانجی با تبریک روز معلم و تبریک پیشاپیش عید مبعث به همه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت تقارن این ایام را به فال نیک گرفته افزود: به درستی که بنا به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب(ره) معلمی شغل انبیاست.

وی با بیان اینکه سالروز شهادت بزرگ معلم جامعه اسلامی بنام روز معلم نامیده شده افزود: این شهید بزرگوار در مجموعه آثار خود و در کنار تمامی تعالیم و درسهایی که از دین اسلام ارائه داد بر دین اسلام بعنوان دین وحدت و همدلی تاکید کرده و برای ترسیم جامعه اسلامی و سیاسی خط و مشی نشان داد.

شکری اظهارکرد: شهید مطهری همواره اعتقاد بر حاکمیت آزادیهای فرهنگی و سیاسی در جامعه داشته و عنوان می کردند که در دانشگاههای ما باید دانشجویان فرق بین حق و حقیقت و نظام اسلامی و غیر اسلامی را خودشان تشخیص دهند.

فرماندار ویژه میانه اظهار امیدواری کرد که در مجموعه تعلیم و تربیت جامعه ما افراد طوری تربیت شوند که بتوانند نظرات مخالف را تحمل کرده و با استدلال جوابگوی آنها در قالب و چارچوب اندیشه ها و آموزه های اسلامی باشند.

وی نهاد آموزش و پرورش را از جمله نهادهای تاثیرگذار و با عظمت در دنیا خوانده افزود: فعالین این عرصه نیز جزو عزیزترین و محبوب القلوبترین افراد می باشند اگر چه از نظر مالی شاید آن چنان تامین نباشند اما از جایگاه والایی در جامعه برخوردارند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید