طراحی سایت
جمعه 28 مهر 1396.
امروز:

مقاله ها

کارگاه آموزشی و تولیدی زندان میانه افتتاح شد


مدیر کل زنداهای استان آذربایجانشرقی و هیات همراه ضمن حضور در مراسم افتتاح تولید روکش اتومبیل و قالیبافی مددجویان رای باز زندان میانه بازدید نمود .

به گزارش پایگاه خبری شهرمیانه به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای استان  ، بنی هاشمی مدیر کل  زندانهای استان در این سفر ضمن بازدید  از زندان و حضور در جمع مددجویان در کارگاه اشتغال زندان حضور یافته و از تلاش های مسئولین زندان در راستای ایجاد اشتغال قالیبافی ، دوخت روکش صندلی اتومبیل و ... تقدیر و تشکر نموده و  این محل را نقطه عطفی در راستای ایجاد بهینه اشتغال در داخل زندان شمردند .

ابتدای جلسه سلیمانی ، رئیس زندان میانه به تمامی حاضرین و میهمانان خیرمقدم عرض نمود و گزارشی اجمالی از عملکرد زندان و همچنین تعمیرات فیزیکی  بیان نمود و از تلاش های مسئولین شهرستان علی الخصوص فرماندار ویژه ، دادستان  به جهت حسن توجه و همکاری های بهینه تقدیر و تشکر نمود . 

بنی هاشمی ، مدیر کل زندانهای استان گفت : زندان خود به تنهائی قادر به حل تمامی مشکلات نمی باشد مگر با همدلی و کمک مسئولین شهرستانی

وی ابراز کرد : وظیفه اصلی ما اصلاح و تربیت نفوس به خطا رفته می باشد که باید نقاط ضعف به فرصت تبدیل کرده و  به نقاط قوت تبدیل نمائیم که این عمل میسر نمی شود مگر با ارائه بهتر برنامه های فرهنگی ، آموزشی و اشتغال و ...

وی گفت : جامعه حاضر ما بستر ایجاد اشتغال زندانیان آزاد شده را ندارد که این سلب اعتماد را باید حل نمائیم  تا خانواده فرد آزاد شده بعد از آزادی وی نیز دچار مشکلات و آسیب های روحی و روانی نشوند که در این میان نقش مسئولین شهرستان علی الخصوص فرماندار ویژه ، مسئولین قضائی  بسیار چشم گیر خواهد بود .

وی در پایان سخنان گفت : هدف از حضور امروز ما  ارتقای سطح اشتغال در زندان برای زندانیان و ایجاد درآمدهای مضاعف برای خانواده های زندانیان می باشد که می بایستی در قدم اول برای افزایش سطح اشتغال نسبت به جداسازی و ارتقای فضای فیزیکی محل اشتغال و افزایش جمعیت زندانیان رای باز اقدام نمائیم.

وی در ادامه در مراسم افتتاح کارگاه تولید روکش اتومبیل و قالیبافی مددجویان رای باز که در مرکز اشتغال و حرفه آموزی برگزار گردید ، به همراه شکری ، فرماندار ویژه شهرستان و سایر مسئولین اداره کل و زندان شرکت نمودند.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید