طراحی سایت
جمعه 28 مهر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه:
حفظ و حراست از مجموعه یادمان شهدای گمنام باید در شان این شهدا انجام شود


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه سازه، فضا و امکانات خوبی برای یادمان شهدا ایجاد شده اما در حفظ و نگهداری آن کوتاهی شده است افزود: حفظ و حراست از مجموعه یادمان شهدای گمنام باید در شان و شایسته این شهدای والامقام انجام شود.


حمید شکری در جلسه ای به منظور بررسی و ساماندهی یادمان شهدای گمنام در میانه افزود: اداره این مجموعه باید از طریق هیئت امنا و با پشتیبانی شهرداری میانه صورت گیرد. 

وی با تاکید براینکه حضور نیرو در این مکان از الزامات است، استقرار ایستگاه آتش نشانی از شنبه آینده توسط شهرداری در محل یادمان شهدای گمنام را بهترین عملکرد در حفاظت و نگهداری از این مکان برشمرده افزود: تمامی انشعابات برق، آب و گاز از طریق فرمانداری تامین خواهد شد و شهرداری نیز پس از استقرار اکیپ آتش نشانی باید به انجام امور عمرانی لازم از جمله تعمیر سازه، سرویس بهداشتی، گنبد و ایجاد امکانات رفاهی و تفریحی برای حضور مردم در این مکان  بر اساس طرح مصوب بپردازد.

شکری اظهار کرد: تلاش خواهیم کرد از محل اعتبارات سال گذشته میراث فرهنگی و گردشگری برای این مجموعه بودجه ای در نظر بگیریم.

فرماندار ویژه میانه برنامه ریزی و تدبیر درست با مدیریت صحیح را سبب حل مشکلات خوانده افزود: باید در راستای حفظ و حراست از یادمان شهدا هیچ کوششی دریغ نکرده و به دید انسانی و تکلیف به این موضوع بنگریم زیرا شهدا حق بزرگی بر گردن همه ما داشته و ما هرچه داریم به برکت خون پاک این شهداست.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید