طراحی سایت
جمعه 28 مهر 1396.
امروز:

مقاله ها

مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت روز ارتش در شهر میانه برگزار شد+تصاویر


همزمان با فرارسیدن 29 فروردین؛ روز ارتش، رژه مشترک یگان های نمونه تیپ 36 پیاده- مکانیزه نیروی زمینی ارتش و سایر نیروهای مسلح مستقر در میانه برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه، در ابتدای این مراسم امیر سرتیپ توکلی؛ فرمانده تیپ 36  با اعلام اینکه  ارتش جمهوری اسلامی ایران در بالاترین حد از آمادگی و توان نظامی قرار دارد اظهار داشت:ما اهل تجاوز و جنگ افروزی نیستیم اما اگر کسی بخواهد چشم طمع به این کشور داشته باشد در فراتر از مرزهایمان با او نبرد کرده و از کیان ایران اسلامی دفاع خواهیم کرد.
امیر توکلی خاطرنان کرد: توانمندی های ارتش و سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی پیام بازدارندگی را به تمام دنیا مخابره میکند.فرمانده تیپ 36 پیاده - مکانیزه ارتش هدف از برگزاری سان و مراسم رژه 29 فروردین را نمایش اقتدار قوای مسلح، تقویت روحیه ملی و تجدید میثاق با آرمانهای شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری عنوان کرد.

فرماندار شهرستان ویژه میانه هم ضمن تبریک روز ارتش، با اشاره به تاریخ پرافتخار ارتش جمهوری اسلامی پس از انقلاب گفت: همراهی ارتش با انقلاب در حالی که تحت تعالیم شاهنشاهی هدایت شده بود، ایستادگی در برابر منافقان و تروریستها و نابودی اقدامات تجزیه طلبانه، و شرکت در جنگ 8 ساله علیه دشمن بعثی، سه گام مهمی است که ارتش ما پس از انقلاب برداشته است و اکنون دوشادوش سپاه و بسیج در حال تجهیز خود به جدیدترین و مدرنترین تجهیزات نظامی و ارائه آموزش های لازم است.
در خاتمه مراسم، یگان های نمونه حاضر در میدان از مقابل جایگاه رژه رفتند و سپس با حضور در مزار شهدا و گلباران و عطرافشانی قبور آنان، با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند.
نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید