طراحی سایت
دوشنبه 1 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه خبرداد:
24 کلاس درس در سال جاری از سوی خیرین شهرستان میانه به بهره برداری می رسد


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: در سال جاری 24 کلاس درسی از سوی خیرین مدرسه ساز شهرستان به بهره برداری می رسد.

حمید شکری در ششمین دوره انتخابات مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان میانه افزود: این مجمع توانسته از بدو تاسیس خود در سال 81 به میزان 151 کلاس درس در شهرستان میانه احداث نماید.

فرماندار ویژه میانه با اشاره به اینکه مراحل ساخت و بهره برداری 24 کلاس درس در سال جاری با کمک خیرین به اتمام خواهد رسید، افزود: در حال حاضر 360 همکار فرهنگی و 40 نفر خیر عضو مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان میانه هستند.

وی با بیان اینکه در 8 اردیبهشت سال جاری ششمین همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز میانه ای مقیم و مقیم مرکز در تهران برگزار خواهد شد از حمایت و همراهی خیرین مدرسه ساز مقیم میانه و مرکز در راستای ترویج و پاسداشت این سنت حسنه تقدیر کرد. 

شکری با بیان اینکه شهامت و از خودگذشتگی مردم شریف شهرستان میانه چه در صحنه های 8 سال دفاع مقدس و چه در امور خیر بی نظیر است گفت: این امور خیر هر چند وظیفه و تکلیف نیست اما خیرین شهرستان میانه ای مقیم میانه و مقیم مرکز با اراده و عزم راسخ خود برای کمک به محرومین از جمله در حوزه آموزش و پرورش آستین بالا زده و از مال و وقت خویش می گذرند تا لبخند رضایت را بر لبهای همشهریان خود از جمله دانش آموزان ببینند. 

مدیر آموزش و پرورش میانه نیز در این جلسه با بیان اینکه حرکت در راستای امر خیر معامله ایست با خدا افزود: در شهرستان میانه این کار خیر بسیار انجام می شود که در این خصوص خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار میانه یکی از مجمع های فعال در استان آذربایجانشرقی است.

اسفندیار صادقی از ساخت 151 کلاس درسی توسط خیرین مدرسه ساز و تهیه و تامین تجهیزات آموزشی مدارس از سوی خیرین مدرسه یار خبرداده از حمایت و همراهی این عزیزان تقدیر کرد.

 وی همچنین افزود: مورد دیگری که در کنار مدرسه سازی مورد تاکید است مدرسه یاری است امیدوارم که در این امر هم خیران محترم مدرسه یاری کرده و حرکت های اساسی داشته باشند که اگر در مدرسه نوساز تجهیزات لازم برای امر آموزش وجود نداشته باشد مدرسه کارایی لازم را نخواهد داشت .

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید