طراحی سایت
جمعه 28 مهر 1396.
امروز:

مقاله ها

امام جمعه میانه:
افزایش توان دفاعی و قوای نظامی کشور عامل بازدارنده در مقابل دشمنان است


حجت‌الاسلام حامدی ضمن تبریک روز ارتش و هفته نیروی زمینی، افزایش توان دفاعی و قوای نظامی کشور را مهم‌ترین عامل بازدارنده در مقابل تهدیدات دشمنان عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه به نقل از ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان میانه، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین حامدی امام‌ جمعه میانه در خطبه‌های نماز عبادی -سیاسی امروز ۲۷ فروردین، با اشاره به لذت زودگذر گناهان و تبعات فراوان آن همانند شرب خمر، افزود: ترک گناهان لذتی بسیار بیشتر از ارتکاب به آن داشته و مؤمنین باید همواره درراه خداوند تقواپیشه کنند.

امام‌جمعه میانه با اشاره به فرارسیدن ۲۹ فروردین به‌عنوان روز ارتش و هفته نیروی زمینی و همچنین گرامیداشت یاد خاطره امام راحل (ره) و تمامی شهدای نظام جمهوری اسلامی، اظهار داشت: ارتش مکتبی و دفاع از مرزهای امنیت ملی ازجمله شاخصه‌ها و هویت‌های قوای نظامی ازنظر رهبر انقلاب (مد) است.

وی خدمت در سایه نایب برحق امام زمان (عج) را افتخار بزرگ برای قوای نظامی جمهوری اسلامی ایران برشمرد و افزود: در سایه رهبری داهیانه رهبر فرزانه انقلاب کشور ما در ناامن‌ترین منطقه جهان در امنیت کامل به سر می‌برد.

خطیب جمعه میانه با اشاره به جنگ‌های نیابتی منطقه، افزود: در سایه از خودگذشتگی های قوای نظامی امنیت کشور در حال حاضر در فرای مرزها برقرارشده است.

وی تصریح: افزایش قوای نظامی باعث کوتاه شدن دست و چشم طمع دشمنان در دست‌اندازی به آرمان ها و دستاوردهای ‌نظام جمهوری ایران شده است.

امام‌جمعه ضمن تبریک ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر بخصوص پدران شهدا و آغاز ایام و بیض در ۲اردیبهشت‌ماه، برپایی هر باشکوه مراسم اعتکاف و استفاده از برکات معنوی این ایام تأکید کرد.

حامدی با اشاره به فرارسیدن سالروز تأسیس سپاه پاسداران در سال ۵۸ به‌عنوان بازوی ولایت در دفاع از مرزها امروز، افزود: با توجه به شرایط جهان و تبلیغات دشمنان اسلام، سپاه پاسداران و نیروهای نظامی با تمام توان خود در برابر توطئه‌ها ایستاده و به هیچ قدرتی اجازه تجاوز به کیان ایران اسلامی نمی‌دهد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حامدی همچنین با اشاره به سالروز انقلاب فرهنگی در سال ۵۹ و اوضاع خاص سیاسی و فرهنگی در زمان وقت و تصمیم و دیدگاه امام خمینی (ره)، خاطرنشان کرد: نظامی که برای تحول فرهنگی آماده، نباید با استحاله فرهنگی مواجه شود.

وی با اشاره به تحولات منطقه بر لزوم تصمیم‌گیری و پاسخ قاطع در مقابل بدرفتاری برخی کشورها ازجمله عربستان و ترکیه، افزود: برخی از مقامات این کشورها در صدد تطهیر چهره رژیم صهوینیستی در جهت دست یابی به منافع خود هستند.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید