طراحی سایت
دوشنبه 29 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

امام جمعه میانه: فرمان پذیری و مسوولیت پذیری از مهمترین ویژگی های یک بسیجی است


امام جمعه میانه فرمان پذیری و مسوولیت پذیری را از اولین و مهم ترین ویژگی های یک بسیجی عنوان کرده، خواستار تقویت بیش از پیش این دو خصیصه در بین  بسیجیان شد.

 حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی در همایش گرامیداشت بسیج به مناسبت سالروز تشکیل بسیج به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب و نظام اسلامی ایران با حضور اقشار مختلف بسیجی شهرستان با گرامیداشت این روز و یادو خاطره شهیدان بسیجی شهرستان، توجه آحاد مردم به تعابیر مختلف امام (ره) و مقام معظم رهبری از واژه بسیج و بسیجی که نشان از جایگاه بسیج ، فرهنگ بسیجی و تاثیرگذاری این فرهنگ در جامعه دارد را خواستار شد.

وی بسیج را به تعابیر رهبر معظم انقلاب گنج بی انتها عنوان کرد و گفت: بسیج برخاسته از متن جامعه بوده و پشتوانه ای قوی و بی انتها به شمار می رود و بنا به فرمایش رهبر انقلاب کسانی که بسیج را متهم به افراط گرایی می کنند متوجه توطئه بسیار گسترده دشمن در بحث نفوذ نیستند.

امام جمعه میانه به جنگ نظامی، تهاجم و شبیخون فرهنگی از سوی دشمن در طول دوران گذشته برای براندازی نظام اسلامی ایران اشاره کرده افزود: دشمن چون از این روشها نتوانست به هدف خود برسد اکنون با توطئه جدید و خطرناک نفوذ سعی در براندازی نظام دارد که در این خصوص دیده بان بصیر، آگاه و شجاع نظام( رهبر معظم انقلاب) این توطئه را رصد کرده و گستردگی خطر با رنگ و بویی متفاوت تر از برنامه  ها و توطئه های قبلی و امید دشمن در این حوزه را به جامعه گوشزد کرده اند.

وی اظهارکرد: بنا بر تاکید مقام معظم رهبری در بحث نفوذ از سوی دشمن وظیفه و مسوولیت بسیج افزایش یافته و انتظار می رود که بسیجیان با بصیرت افزایی و بصیرت زایی در خود و درک مصادیق نفوذ با توجه به گستردگی میدان نفوذ، دشمن شناسی و شناخت برنامه های دشمن بتوانند بصیرت خود را به جامعه انتقال دهند.

حجت الاسلام حامدی افزود: دشمن می خواهد با ایجاد استهاله، با استفاده از ابزارهای کوچک و به ظاهر ساده تکنولوژی، جوانان ما را در فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و ... گرفتار کرده و مبانی اعتقادی و باورهای مردم از جمله در بین نخبگان، مسوولین، تصمیم گیرندگان و تصمیم سازان را از بین ببرد تا به هدف اصلی خود که همانا سرنگونی نظام جمهوری اسلامی ایران است دست یابد.

وی بر شناسایی مصادیق نفوذ از درون جامعه و خانواده ها، برنامه ریزی دقیق و اطاعت پذیری از ولایت برای گذر از این برهه زمانی حساس تاکید کرده خواستار افزایش آگاهی و بصیرت مردم برای انتخاباتی که در پیش رو داریم شده افزود: رصد و شناسایی کامل برنامه های کاندیداهاو اینکه برنامه های آنها نباید با اعتقادات و باورهای اسلامی و نظامی مغایرت داشته باشد از ضروریات است. 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید