طراحی سایت
دوشنبه 29 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

عاقبت ،روسیاهی به زغال خواهد ماند

نام خداوند جان آفرین


و مکروا مکرالله والله خیر الماکرین


همه ی ما به این نکته یقین داریم که خدا وند همیشه طرف حق است و هرکسی در ناحق نمودن زحمات کسی دست پیش را بگیرد دودش به چشم همان شخص خواهد رفت .متاسفانه در هفته ی اخیر ، با توجه به حساسیت زمان باقی مانده به انتخابات شاهد بد اخلاقی های سیاسی توسط اهل قلم بودیم که خوشبختانه با ورود دادستان محترم شهرستان تمامی زوایای موضوع روشن گردید و همه چیزختم به خیر شد .

بار دیگر توطئه چینی ها و فرصت طلبی از یک موضوع کاملا مبهم و پیش پا افتاده باعث گردید تا عده ای با توسل به مشتی یاوه بر مقاصد سیاسی خود موج سواری کنند و در این روزهای حساس با احساس صدها شهروند بازی کنند ..


واقعا جای تاسف است در شهری زندگی می کنیم که کینه و غرض شخصی به قیمت سرنوشت صدها انسان تمام می شود و این خط مشی ها درست در دست کسانی است که نام صاحب قلم است و عنوان ، طیف آگاه جامعه را یدک می کشند و به خاطر سودجویی از بدنام کردن و تهمت زدن به مسئول رسمی و نماینده ی یک شهر شعور چهل و پنج هزار نفر را به سخره می گیرند.


در جریان همین اتفاقات اخیر در خصوص حمله ی آقای حسن زاده با مشتی فرضیات بی پایه و اساس به جناب دکتر مددی در خصوص توقف پروژه ی ام آرآی، مانع تراشی ها و بهانه های بنی اسراییلی خیلیها بر همگان روشن شدکه نا آگاهانه آن را پیراهن عثمان کرده و چند روزی کیفور شدندف ولی خوشبختانه با بررسی کارشناسی همه ی توطئه ها در نطفه خاموش گردید .

این موضوع تلنگر بزرگی به همه ی آحاد جامعه وبه خصوص قشر تحصیل کرد ه بود که خود با تحلیل و بررسی موضوع ،در خصوص این قضایا و ضربات سنگینی که از ندانم کاری یک شخص به شهر وارد می شود آگاه شده و مسائل را به درستی آنالیزکنند و درمورد مقام رسمی یک شهر قضاوت کنند.


فرضیاتی که بدون هیچ و سند و مدرکی که برگرفته از هیجانات درونی و شتابزده بدون سنجش صحت و سقم موضوع که آمیخته باچاشنی تعصب کورکورانه بود.

جالب اینجاست که ،جناب حسن زاده بدون هیچ سند و مدرکی به شخص نماینده تهمت رانتخواری زده اند و باید ادعای خود را ثابت کنند طبق قاعده ی حقوقی( البینه علی المدعی و الیمین علی المدعی علیه )و اگر چنین نشود می تواند جناب حسن زاده را تا میز محاکمه و اعاده ی حیثیت از جانب شخص نماینده بکشاند ..که این برادر عزیز باید خودشان را برای اثبات چنین تهمت بزرگی آماده سازند .زیرا بازی با آبرو و شخصیت دیگران آن هم برای چندمین بار و بدون سند ومدرک تاوان سختی خواهد داشت و عقوبت اخروی هم که در جای خودش محفوظ است ..


زیرا همان طور که مطلع هستیم مجموعه ام آرآی با تلاش چهار ساله و خون دل خوردن جناب دکترمددی و با لطف بزرگ جناب سلام زاده در میانه کلید خورده است و خدمتی نیست که ما شهروندان آن را با هوچی گری عده ای که بن و ریشه آنان برای ما روشن است فراموش کنیم ..

چون دولت محترم به جهت نبودن اعتبار لازم وبه حد نصاب نرسیدن جمعیت شهرستان میانه ..نتوانست دراین برهه ی زمانی کاری بکند و باهمین مکاتبات دکتر مددی بود که سرمایه گذار خصوصی وارد عمل شد..و همین کلید خوردن پروژه ام آرآی چهار سال عمر و انرژی را از شخص دکتر مددی گرفت.


مسئله اینجاست که نتایج مخرب این تهمت ها به شخص نماینده ختم نمی شود و ما شهروندان نیز بزرگترین آسیب را از سود جویی های همین آقایان می بینیم ، زیرا وقتی سرمایه گذاری جریانات داخلی شهرستان را میسنجند و و شعور و آگاهی روشنفکر جامعه و یورش اورابه خادم و سرمایه گذاری که تمام هستی و نیستی خودرا برای رفاه من و شما صرف می کند را می بینند برای همیشه از این شهر ناامید شده و متواری می شود .


درست مثل همان جریان معروفی که زحمت های شبانه روزی برادران صلاحی و جذب سرمایه گذاران ژاپنی را برای ایجاد اشتغال در شهرستان میانه ودر زمان نمایندگی جناب آقای حاج اصغری به باد داد و و به جهت همین نا آگاهی ها و تفرقه سرمایه گذاران ژاپنی مقصدشان را به سمت عشق آباد ترکمنستان تغییر دادند و همان سرمایه ای که می توانست اشتغال همین جوانان نگون بخت را فراهم سازد به علت جهالت و خودخواهی و سودجویی آقایان در جای دیگری به بار نشست . و مارتبه ی اول بیکاری در استان شدیم ..پس ازماست که برماست .


واقعاجای شرم و تاسف است و به جای اینکه قدردان خادمین واقعی و مدیون سرمایه گذاران عزیزی که داوطلبانه هستی خودرا به جهت رشد آبادانی به ما تقدیم کرده اند باشیم ، طلبکارانه به آنها حمله کرده و از سر جهالت آنها را متواری سازیم مگر غیر اینست که همه ی ما آبادانی و پیشرفت شهرمان را می خواهیم پس این سنگ اندازیها به جز خیانت به شهروندان و شهر ابا اجدادی مان چه معنی دیگری می تواند داشته باشد .


جناب آقای حسن زاده آیابه نظر شما خطاب عوامانه ی مقام رسمی ، یک شهر از جانب یک خبرنگار و اهل قلم کار درستی است ؟مگر نه این که ادب مرد به از دولت اوست، چرا به خود اجازه می دهید دیگران را به کم کاری دزدی و رانت خواری محکوم کنید ولی از رفتارهای که غرض ورزانه انجام داده و دلسوزان واقعی را مایوس و ناامید می کنید بی خبر هستید و سجاده آب می کشید ..مگر غیر اینست که فرزندان شما هم در این شهر بزرگ خواهند شد و تبعات همین عقب ماندگی ها و محرومیت ها به چشم آنان نیز خواهد رفت .


اگر جامعه ی ما کشتی معروف است و هر کسی جای خودش سوراخ کند و به دیگران توجهی نکند به نظر شما عاقبت ما به کجا ختم خواهد شد ..
آیا روانیست در این فرصت باقی مانده ناجوانمردی و بداخلاقی را کنار گذاشته و با بحث و تبادل نظرو ارائه ی راهکار به پیشرفت شهرمان کمک کنیم و انرژی خودمان را در جهت مثبت صرف کنیم ..آیا به نظر شما با تهمت و جنگ روانی و شمیشیر از روبسته و با ابزار قلم می توان همه را به این شهر کشاند .

آیا شخص شما دراین  شهر آشفته ،که کسی حرف دیگری را نمی خواند چنین ریسک بزرگی برای سرمایه گذاری می کنید.برادر عزیزبهتر است ، رفتارهای کودکانه را کنار بگذارید و قدری با خود خلوت کنید ..خدا همیشه طرف حق است وروسیاهی به زغال خواهد ماند ..به حساب خودتان برسید پیش از آنکه به حسابتان رسیدگی کنند ...حضرت علی(ع)....

www.miyanali.com

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید