طراحی سایت
دوشنبه 29 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

باز هم القای تقلب در انتخابات
اشراقی: می گفتند رأی ها یی را که در صندوق می اندازند به نام دیگری بخوانید و گناهش به گردن ما

در سال های گذشته از شخصیت های مهم در ابواب جمعی شنیده بودم که گفته بودند شما رأی ها یی را  که در صندوق  می اندازند به نام دیگری بخوانید و گناهش را هم ما به گردن می گیریم. ما در زمان سابق چنین حوادثی را دیده بودیم یا لاأقل برایمان نقل کرده بودند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا اشراقی؛ جانشین دیوان عدالت اداری طی سخنانی در همایش حامیان دولت تدبیر و امید در میانه با اعلام اینکه بخش زیادی از عمرش در میانه سپری شده  و از زادگاه خود خاطرات فراوانی دارد یادی  از شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس  کرده  و به رشادت های حاج مصطفی مولوی در آن دوران اشاره نمود.
اشراقی در ادامه به نقش و تاثیرگذاری خود در مراحل قبل و بعد انقلاب پرداخته  و آقای روحانی را یکی از دوستان قدیمی اش برشمرد که از طرف آیت الله احمدی میانجی به عنوان سخنران حسینیه  میانه ایهای مقیم تهران انتخاب شده بود. وی با بیان خاطره ای در مورد تشکیل جلسه مشورتی توسط آقای روحانی 5 ماه قبل از ثبت نام برای ریاست جمهوری با حضور معتمدین از جمله خودشان ، افزود : مقام معظم رهبری همواره تاکید داشته اند که من هیچگاه نگفته ام به چه کسی رای می دهم و حتی خانواده ام هم نمی داند.
وی در این  زمینه ادامه داد : ولی متاسفانه کسانی با سوء استفاده سعی می کنند با ملتهب کردن جامعه ،  از محضر ایشان  خرج نمایند ، منتها ایشان با هوشمندی ضمن موضع گیری قاطعانه و ایجاد این روحیه که رای مردم امانت و حق الناس است  موجب خلق حماسه کم نظیر 24 خرداد 92 در طول تاریخ معاصر ایران شدند.
حجت الاسلام و المسلمین اشراقی ضمن بیان خاطره ای در مورد درایت آقای روحانی در قضیه انفجار الخبر عربستان ، دکتر روحانی را یک ذخیره برای ایران نامید و افزود دکتر روحانی از نظر سیاسی ، بصیرت ، لیاقت ، فراست اجتماعی ، آشنایی با علم سیاست و... انسانی کم نظیر در تاریخ انقلاب اسلامی می باشد.
وی افزود : کسانی که با ادعای پیروی از ولایت ، در روند امور دولت اخلال می کنند متوجه باشند و نصیحت ها و موعظه های مقام معظم رهبری را نصب العین قرار دهند و اجازه دهند سربازان جبهه دیپلماسی به وظایف خود عمل کنند تا به نحو احسن  این مهم حل گردد. وی همگان را دعوت به وحدت کرده و وظیفه همه را تلاش در جهت کم کردن اختلافات دانست و طرز تفکر حق مطلق و باطل مطلق را نادرست دانست.
اشراقی  با انتقاد از سیاست خارجی دولت احمدی نژاد گفت: در سالهای گذشته اجلاسی در ایتالیا در مورد مسائل افغانستان برگزار شد که در بین کشورهای شرکت کننده در مورد حضور ایران در اجلاس اختلاف وجود داشت، برخی مخالف حضور ایران بودند و برخی دیگر موافق که نهایتاً با استناد به اینکه ایران همسایه تأثیرگذار افغانستان است قرار شد که کشور ما هم در این اجلاس شرکت داشته باشد. وی افزود: قرار شد وزیر خارجه ایتالیا طبق عرف دیپلماتیک به ایران سفر کرده و رسماً از مقامات ایرانی برای شرکت در این اجلاس دعوت کند که در این راستا سفیر ایران در ایتالیا  به منظور تنظیم برنامه های سفر وزیرخارجه ایتالیا به ایران با وی دیدار کرد که در آن دیدار وزیر امور خارجه ایتالیا اعلام کرده بود که من علاقه ای به دیدار با رئیس جمهور ایران ندارم که به همین خاطر سفر وی به ایران لغو شد. حجت الاسلام اشراقی با نتیجه گیری از این موضوع تصریح کرد: ما در دوران احمدی نژاد در انزوا قرار گرفته بودیم  و تنها کشورهایی نظیر بورکینافاسو،عراق و افغانستان حاضر به دیدار با رئیس جمهور ما بودند.
اشراقی با اعلام اینکه مقام معظم رهبری این روحیه را در جامعه ایجاد کردند که رأی مردم به منزله امانت بوده و حق الناس است اظهار داشت: در سال های گذشته از شخصیت های مهم در ابواب جمعی شنیده بودم که گفته بودند شما رأی ها یی را  که در صندوق  می اندازند به نام دیگری بخوانید و گناهش را هم ما به گردن می گیریم. ما در زمان سابق چنین حوادثی را دیده بودیم یا لاأقل برایمان نقل کرده بودند که آقا جلوی این کارها را گرفت و حماسه سال 92 بوجود آمد و این دولت کارش را شروع کرد.
جانشین دیوان عدالت اداری در خاتمه به شرکت در انتخابات پیش رو و انتخاب انسانهای صالح و تلاش برای در نظر گرفتن اندیشه امام و رهبری در این راستا اشاره و به کمک به دولت در طی مسیر پیشرو تاکید کرد.

دیدگاه‌ها  

خواهر شهید
0 #1 خواهر شهید 1394-03-27 10:24
از خون شهدا خجالت بکشید تا کی می خواهید نظام رو متهم به تقلب بکنید این چه منطق مستبدانه ای هست که دارید که هر وقت شما پیروز انتخابات بودید انتخابات سالم بوده و در غیر اینصورت میگید تقلب شده!!!!!!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید