طراحی سایت
دوشنبه 29 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه میانه برگزار شد


به گزارش پیام میانه به نقل از پایگاه خبری میانا،طی صدور حکمی از طرف فرماندهی سپاه عاشورا، سرهنگ دوم پاسدار عبدالحسین ایمانی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه میانه منصوب شد.

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه میانه با حضور اعضای شورای اداری شهرستان و کلیه پایوران رسمی سپاه میانه همچنین بازنشستگان، جانبازان، ایثارگران، خانواده های شهدا و جمع کثیری از فرماندهان و شورای حوزه و پایگاه ها در حسینیه امام خمینی (ره) سپاه میانه برگزار شد.

فرمانده سپاه عاشورا در این مراسم ضمن تجلیل از زحمات عباسقلی احمد زاده ، سرهنگ دوم پاسدار عبدالحسین ایمانی را به عنوان فرمانده جدید سپاه میانه منصوب کرد .سردار پورجمشیدیان، خدمت و فرماندهی در سپاه را بالاترین افتخار دانسته و گفت: همه افتخار و بزرگی ما در سپاه نوکری برای مردم و خانواده معزّز شهداست که از  همه چیز خود برای حفظ آرمانهای انقلاب اسلامی گذشتند.

وی تصریح کرد: سپاه و بسیج نیروهایی هستند که هرجا احساس خلأ کردند وارد عمل شده و آن را پر می کنند، لذا احمد زاده و امثال او در سربازی امام زمان (عج) و نوکری مردم چیزی کم نگذاشته و نخواهند گذاشت . سردار پورجمشیدیان برقراری ارتباط صمیمی بین پاسداران و بسیجیان ، ادارات و کلیه مردم را لازمه پیشبرد اهداف بسیج دانسته بر توجه جدی و تقویت شجره طیبه صالحین و گردانهای امام حسین(ع) برای پرورش ابعاد روحانی و نظامی بسیجیان تاکید کرده و افزود: این دو از مهمترین سرمایه های بی نظیر سپاه و انقلاب هستند.

در ابتدای این مراسم عباسقلی احمدزاده فرمانده سابق سپاه میانه ضمن تبریک  دهه ی کرامت، گزارش مفصلی از اقدامات انجام شده در طول دوران خدمتش در سپاه میانه ارائه کرد.برگزاری همایش بین المللی نیمکتهای سوخته، همایش کشوری شهید شاهی و احداث چندین پروژه عمرانی را از مهمترین برنامه های اجرای شده عنوان کرد و کسب مقام نخست استانی در بین نواحی توسط قسمتهای مختلف ناحیه را مرهون همت، تلاش صادقانه و همکاری همه جانبه کارکنان ناحیه میانه دانست.

حاج محمدعلی مددی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی و حاج حسین ابوالقاسم زاده مدیر هیئت رزمندگان اسلام شهرستان میانه نیز طی سخنانی از کارآمدی، تواضع، وحدت بخشی، اخلاص و روحیه شهادت طلبی و ایثار سرهنگ احمدزاده تجلیل و تقدیر نمودند.

در ادامه حکم انتصاب فرمانده جدید سپاه میانه توسط سردار فرمانده سپاه عاشورا به عبدالحسین ایمانی تقدیم و از زحمات فرمانده قبلی طی مراسمی با اهدای لوح سپاه و هدایایی تقدیر شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها  

شهاب نونهال
-3 #1 شهاب نونهال 1392-06-19 18:25
جناب سرهنگ احمدزاده نمونه ی بارز یک بسیجی مخلص و ولایی بود هر کجا که هست خدانگهدارش باشد همچنین برای جناب سرهنگ ایمانی هم آرزوی موفقیت داریم و انتصاب ایشان به عنوان فرمانده سپاه ناحیه میانه را صمیمانه تبریک عرض می کنیم.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید