طراحی سایت
دوشنبه 29 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

واکنش هوشمندانه "اسماعیل مختاری" به هیاهوی رسانه ای حامیان سناتور شکست خورده!

چنان که شاهد بودیم در روزهای گذشته خبر انتصاب سیدحسین هاشمی نماینده اسبق میانه به عنوان استاندار تهران در رسانه ها منتشر شد که انتشار این خبر نه چندان مهّم، هیاهوی رسانه ای اندک حامیان "سناتور شکست خورده" را بدنبال داشت. جالب است که حامیان پرادّعای "سناتور شکست خورده" برای حمایت از سناتور محبوب خود به حدی دست خالی هستند که فقط اکتفا به توصیف تیپ و قیافه (به قول خودشان دیسیپلین) وی می کنند و با این قبیل کارها به زعم خود شعور مردم را به بازی می گیرند!

نوشته ذیل بخشهایی از پاسخ آقای اسماعیل مختاری از فعالان رسانه ای میانه ایست که در نوع خود جالب و ارزنده است که مطالعه آن خالی از لطف نیست.


خبر مسرت بخش انتخاب آقای مهندس هاشمی به استانداری تهران از رسانه ها منتشر شد و دوست و دشمن تبریک گفتند.ولی انتشار مطلبی بحث انگیز با عنوان

((هاشمی استاندار شد بازهم میانه باخت))

http://www.miyanali.com/lawyer/8


فضای تبریک و شاد ایجاد شده را بهم ریخت و زبانها به اعتراض و تلخی در نظرات مطلب باز شد.

کسی که اولین بار مطلب را می خواند با دیدن کلمات ((مردی شیک پوش و جنتلمن، گویش مودبانه و پوشش در خور، متانت و دیسیپلین)) فکر می کند که داریم در مورد یک هنرپیشه یا خواننده و فوتبالیست محبوب یا مدل لباس صحبت می کنیم! نه در مورد کسی که به دلیل نداشتن رای از حوزه ی انتخابیه سابقش مجبور به وداع شد و به دلیل رای ندادن مردم تهران (می توانید هر اسمی به این رای ندادن بدهید و هر دلیلی برایش تصور کنید) پشت درهای مجلس ماند!

وقتی تمجید می کنید به این موضوع هم فکر کنید که چرا مردم تهران به ایشان رای ندادند تا در پشت درهای مجلس بماند؟! و اگر از این بابت بی لیاقتی شامل همشهریان کنید شامل تهرانی ها هم می شود(تهرانی هایی که آگاهی شان کمتر از مردم میانه نیست). اگر مردم تهران رای ندادند و ایشان نتوانستند وارد مجلس شوند مردم تهران باخته اند نه مردم میانه و مطلب شما باید خطاب به هموطنان تهرانی باشد و باید عنوان مطلبتان را به((هاشمی استاندار تهران شد ، تهران باخت!))تغییر دهید.

ایشان عطای نمایندگی مردم میانه را به لقایش نبخشیدند بلکه می دانستند که رایی ندارند و رفتند. اگر طبق ادعای شما ایشان عطای نمایندگی مردم میانه را به لقایش بخشیدند، مردم تهران هم قبایی به ایشان نپوشانیدند!
تمام مطلب شما حول و حوش لباس و شیک پوشی و ادعاهایی غیر قابل اثبات هست که با یک مثال نقض، نقض می شود. با این قاطعیت که حکم می دهید هیچ قاضیی نمی تواند حکم بدهد یعنی یک نفر مدعی شود که به خواست ایشان از سمتش جابجا شده تمجید شما بر باد می رود. وقتی می توان قاطعانه حکم داد که در جریان تمام اتفاقات در طول چندین سال باشیم ولی مشخص هست که توجه شما بیشتر به لباس و شیک پوشی ایشان بوده.
توصیه شما این هست که افراد را از پوشش و گویشش شان بشناسیم! ولی همشهریان نشان دادند که خیلی فهمیده هستند و رایشان علاوه بر لباس و گویش به عملکرد نیز هست. مردم میانه در چندین دوره انتخابات فهمیدند که با پز دادن به لباس و تیپ نماینده اوضاع شهرستان روبراه نشده و نمی شود.
خوب بودن یک بازیکن فوتبال به این معنی نیست که حتماً او را درون دروازه بکاریم. دروازه خاص دروازه بانان هست.

دیدگاه‌ها  

متولد ماه مهر
+4 #2 متولد ماه مهر 1392-06-19 18:42
حامیان امروز آقای هاشمی سه دسته بیشتر نیستند!
دسته اول کسانی هستند که از قِبَل ایشان به نان و نوایی رسیده اند.

دسته دوم کسانی هستند که به خاطر مواضع سیاسی ایشان از وی حمایت می کنند و شاید از عملکرد ایشان به عنوان نماینده میانه راضی نباشند امّا به خاطر علایق سیاسی خود از ان چشم می پوشند.

دسته سوم هم افرادی هستند که تحت تأثیر هیاهوی رسانه ای حامیان ایشان قرار گرفته اند و آشنایی چندانی از عقبه سیاسی و عملکرد سناتور معروف ندارند و حمایت این دسته صرفاً کورکورانه است.
نقل قول کردن
محمد انگوتی
+3 #1 محمد انگوتی 1392-06-19 11:31
اگر هاشمی به جایی رسیده از صدقه سری مردم مظلوم میانه است. مردم میانه آن زمانی باخت که 5 دوره پیاپی به کسی رای داد که ارزشی برای حوزه انتخابیه اش قائل نبود مردم میانه دیگر نمی بازد و نیرنگ عوامفریبان سودجو در آنها اثر نخواهد کرد.

احسنت بر آقای مختاری
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید