طراحی سایت
دوشنبه 29 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

دغدغه معلم چرخش حیات بشر بر مدار ارزشها و کرامت انسانی است

مدیر آموزش و پرورش میانه با بیان اینکه دغدغه معلم هميشه اين است که حيات بشر، بر مدار ارزش ها و کرامت انساني بچرخد گفت: معلم سعی دارد تا شناخت خدا ، مکتب و دين، همت اساسي انسان باشد.
اسمعیل بایگان ، تعليم و تعلم را از شئونات الهي عنوان کرده گفت: خداوند، اين موهبت را به پيامبران و اولياي پاک خويش ارزاني کرد تا مسير هدايت را به بشر بياموزند و چنين شد که تعليم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرينش درآمد.
وی بیان کرد: انسانهایی با پذيرش اين مسئوليت، نام خويش را در اين گروه و در قالب واژه مقدس معلم ثبت کردند تا ايمان را بر لوح جان و ضميرهاي پاک حک کرده ،سياهي جهل را از دل ها زدوده  و زلال دانايي را در روان بشر جاري سازند.
بایگان با گرامیداشت یاد و خاطره بزرگ معلم زمان شهید استاد مرتضی مطهری و گرامیداشت هفته معلم يكي از كار هاي ارزشي در این هفته را ارج نهادن به تلاش ها و فداكاري هاي همه معلمان و علماء عنوان کرد.
وی ديدار با امام جمعه  میانه ،مراسم بزرگداشت حضرت آيت اله مرتضي مطهري و 22 معلم شهيد شهرستان ، ديدار با خانواده هاي معظم شهدا، عيادت از معلمان بيمار، ديدار با معلمان پيشكسوت، تجليل از معلمان نمونه و بازنشستگان محترم ، غبار روبي مزار شهداء ، حضور مسئولين محترم شهرستان در مدارس جهت تبريك هفته معلم و كوهپيمايي خانوادگي را از جمله برنامه های اجراشده و قابل اجرا در هفته معلم خواند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید