طراحی سایت
دوشنبه 29 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

بازدید مهندس حسینی از شرکت فولاد آذربایجان

صبح روز سه شنبه 92/2/10 مهندس حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، با حضور در شرکت فولاد آذربایجان و بازدید از کارخانه درجریان مسائل و مشکلات این شرکت قرار گرفتند.

در این جلسه مهندس حسینی با تبریک هفته کارگر در سخنانی به اهمیت و توجه ویژه به ایجاد اشتغال در جامعه پرداخت و خواستار تلاش همه مسئولین در ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان شد.ایشان خاطر نشان کرد بخش تولیدنیاز به حمایت ویژه دارد که یکی از راه کارهای آن اختصاص بخشی از یارانه ها به قسمت تولید است.مهندس حسینی با بیان اینکه یارانه‌ها باید صرف سازندگی و ایجاد کار شده و باید زیرساخت‌ها اصلاح شود افزودند با حذف یارانه دهک های پردرآمد و یا اختصاص قسمتی از یارانه نقدی به بخش تولید، دولت باید از تولید کننده حمایت کند. پیشنهاد فروش سهام شرکت فولاد به مردم ازدیگر پیشنهادهای این نماینده  مجلس بود.

در ادامه مهندس علیپور مدیر عامل شرکت فولاد آذربایجان، با اشاره به مشکلات شرکت فولاد آذربایجان خواستار حمایت مسئولین شهرستان از این مجموعه  شد.مهندس علیپور با بیان اینکه طبق مصوبه دولت مشکل بدهی این شرکت با بانک ها باید مرتفع شود از مهندس حسینی درخواست پیگیری این قضیه راکرد.درهمین زمینه مهندس حسینی طی تماسی با مسئولان بانک ملت میانه از آنها برای شرکت در این جلسه و رفع مشکل مذکور دعوت کرد.با حضور مسئولان بانک مقرر شد با هماهنگی های لازم قضیه بدهی این شرکت طبق مصوبه دولت برطرف شود.

بازدید از کارخانه و ساختمان تازه احداث قسمت اداری و هم چنین بازدید از تاسیسات قرارگاه خاتم النبیا از دیگر قسمت های برنامه حضور مهندس حسینی در شرکت فولاد بود.

در پایان ، در برنامه ای به مناسبت فرارسیدن روز مادر و میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) از بانوان شاغل در این شرکت تجلیل شد.در این نشست صمیمی ،مهندس حسینی  پس از سخنانی دربزرگداشت مقام زن و نقش زنان در جامعه  ، گفتند: در جلسه هیئت دولت در تبریز در خصوص اشتغال نیمه وقت بانوان در ادارات ، با دکتر احمدی نژاد صحبت کردم و خواستم در مدت باقی مانده پیگیر این موضوع باشند.

اما این جلسه حاشیه های جالبی نیز داشت:

در خواست یکی از حاضرین جلسه برای برطرف شدن مشکل روشنایی و فضای سبز مسیر راه آهن میانه و وعده ی رئیس شرکت فولاد برای مرتفع کردن آن:

مهندس علیپور این قول را به مردم میانه دادند که اگر پیگیری مهندس حسینی برای رفع مشکل بدهی شرکت به بانک ملت نتیجه بخش باشد شرکت فولاد حاضر است تمام هزینه های این طرح را پرداخت نماید.

و اما حاشیه جالب دیگر، درخواست یکی از حاضرین برای ایجاد وحدت بین نمایندگان میانه بود. مهندس حسینی در پاسخ یاد آور شدند به خاطر اینکه مسئولیت دو نماینده در عرض هم قرار دارد و یکی بر دیگری ارجحیت ندارد وجود برخی مسائل کاملا طبیعی است و نباید از آن به اختلاف تعبیر کرد .ایشان گفتند در آغاز کار هم خواستار تشکیل دفتر مردمی مشترک بودم که پذیرفته نشد و در ادامه از حاضرین خواستند اگر عملی خلاف قانون و دستورات اسلامی از هر دو نماینده مشاهده کردند فورا تذکر بدهند و نگذارند از اصول اخلاقی فاصله بگیرند.نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید