طراحی سایت
دوشنبه 29 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

کسب رتبه اول فرهنگی استان توسط دانشگاه پیام نور


دانشگاه پیام نور مرکز میانه با اجرای بیش از 96 عنوان برنامه فرهنگی توانست رتبه اول فرهنگی در سال1390را در بین 31 مرکز و واحد دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی کسب نماید.

فیروز طالبی مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز میانه در این رابطه گفت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت مسئله فرهنگ بیشتر از مسائل اقتصادی و سیاسی و در راستای اجرای منویات معظم له و نظر به اهمیت و اولویت مسائل فرهنگی در محیط مقدس دانشگاه، دانشگاه پیام نور مرکز میانه با عزمی راسخ در راستای اجرای برنامه های کمی وکیفی فرهنگی در سال 1390 گام برداشته و با اجرای (بیش از 96 عنوان برنامه فرهنگی ) در سایه توجهات خاصه حضرت ولیعصر (عج) توانست رتبه اول فرهنگی را در بین 31 مرکز و واحد دانشگاه پیام نور استان آذربایجانشرقی کسب نماید.

وی اهم محورهای اصلی فعالیتهای فرهنگی دانشگاه در سال گذشته را (گسترش فرهنگ حجاب وعفاف ، ،همایش بزرگ مهدویت ،عرفانهای کاذب،کارگاههای آموزشی مهندسی ازدواج،جلسات وکلاسهای درس اخلاق کارکنان ودانشجویان ،برگزاری مسابقات متعدد قرآن در سطح استان وشهرستان برگزاری جلسات متعدد در خصوص دین ومعنویت بین دانشجویان، ... را برشمرد.

طالبی در پایان مطالب خود، این موفقیت چشم گیر را به مردم فهیم و شهید پرور شهرستان میانه ،جامعه دانشگاهی ،تبریک وتهنیت عرض نموده واز اعضای محترم شورای فرهنگی ،کارکنان خدوم و زحمتکش ، بسیج دانشجویی و بسیج کارکنان دانشگاه که با تعامل، همکاری وبرنامه سازی های ارزشمند در زمینه مسائل فرهنگی، امور فرهنگی دانشگاه را یاری نمودند، همچنین از کانون قرآن وعترت و انجمنهای علمی دانشگاه به پاس حمایتها و زحماتی که در این راستا متحمل شده اند تقدیر وتشکر نمود.

وی همچنین اشاره کرد دانشگاه پیام نور مرکز میانه به عنوان مرکز نمونه دانشگاهی در سطح استان ، در سال 89 13 نیز رتبه اول آموزش را در سطح دانشگاههای پیام نور استان کسب کرده بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید