طراحی سایت
دوشنبه 29 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

متن کامل سخنرانی جناب آقای دکتر مددی در صحن علنی مجلس

بسم الله الرحمن الرحیم


«رب اشرح لی صدری و یسرلی امری و احلل عقده من لسانی یفقهوا قولی»با سلام و درود به ارواح مقدس شهداء و امام شهداء.از شهدای صدر اسلام تا شهدای جبهه های حق علیه باطل ، سلام به انسان های وارسته و آزاده ای که که ندای امامشان را لبیک گفتند و با شعار الله اکبر، پرچم توحید ،خداپرستی ،دینداری و دین باوری را در اقصاء نقاط جهان به اهتزاز درآورند و در مقطعی که معاندان دین با انواع ترفندها سعی در به انزوا کشیدن مکتب پربار و انسان ساز اسلام را داشتند به جهانیان و در رأس آنها به استکبار و صهیونیزم ثابت نمودند که می توان با دینداری و تبعیت از مکتب کامل اسلام را ه توسعه و آبادانی را پیش گرفت و قله های رفیع علم ، فناوری و پیشرفت را یکی پس از دیگری فتح و روز به روز بر افتخارات آن افزود.

اینک بعد از 34 سال شاهد عظمت ، اقتدار و استقلال نظامی هستیم که رهبر کبیر انقلاب امام راحل(ره) پایه و اساسش را نهاد و در ادامه خلف شایسته و صالحش مقام عظمای ولایت حضرت آیت اله خامنه ای سکان دار تیز بین و هشیار کشتی هدایتی شد که ما را به ساحل امید و نجات خواهد رساند.

با عرض ادب و احترام خدمت برگزیدگان ملت در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی. اینجانب افتخار دارم از طرف موکلان متدین و غیرتمندم که با حضور حماسی خود در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگ زرین دیگری را بر تاریخ انتخابات این مرز و بوم افزود و مسئولیت سنگینی را بر دوش منتخبان نهادند که فراموشی مطالبات بر حق مردم و درگیر شدن در منازعات بی حاصل سیاسی و اقدامات غیر اصولی خیانت آشکار به آرمان های امام راحل (ره) و رهبر معظم است.درخواست های حوزه انتخابیه ام شهرستان میانه را به سمع و نظر می رسانم.

شهرستان شهدای زینبیه و ثاراله و 1200 شهید گلگون کفن در طول عمر با شکوه انقلاب اسلامی از نعمات و برکات آن متنعم و بهره مند گردیده است ولی اقدامات آنچنان که می بایست در شأن و منزلت مردم بزرگوارم باشد نبوده است که فهرست وار به بخشی از اهم آنها اشاره می نمایم.

وزیر محترم بهداشت و درمان خانم دکتر دستجردی

در حالی که اکثر شهرهای کشور دارای تجهیزات متناسب تشخیص بیماری می  باشند متاسفانه شهرستان میانه مدت هاست از نبود سی تی اسکن و ام آر آی بی بهره بود و مردم با تحمل هزینه های فراوان و قبول مخاطرات، راهی شهرهای هم جوار می شوند. تسریع در بازسازی بیمارستان امام خمینی (ره) و تجهیز و واگذاری سی تی اسکن و ام آر آی مورد درخواست جدی بوده و تأخیر بیش از این ظلم مضاعف در حق شهرستان میانه است.

جناب آقای مهندس نیکزاد وزیر محترم راه و شهرسازی

-  محروم ماندن شهر میانه دروازه آذربایجان از اتوبان زنجان تبریز و مورد بی مهری شدید مسئولان قرار گرفتن حدیثی فراموش نشدنی است که شهرستان تاریخی میانه را به روستایی مبدل ساخت و با فاصله گرفتن 55 کیلومتری از اتوبان ضربات اقتصادی بر خانواده ها و مراکز تجاری وارد و موجبات سرگردانی مسافران را شد. پروژه چهارخطه نمودن میانه سرچم از پیشرفت خوبی برخوردار نبوده است و چهار خطه نمودن مسیر میانه تیکمه داش شروع نشده است . شتاب بخشیدن به پروژه های فوق از خواسته های به حق و مورد انتظار می باشد.

- پروژه راه آهن میانه تبریز به مسافت 180 کیلو متر که مسیر فعلی تهران- تبریز را 4 ساعت کاهش می دهد از طرح ها ی ملی مهم می باشد که بنابه دلایلی در موعد مقرر باتمام نرسیده است با اختصاص اعتبار لازم و تسریع در انجام و بهره برداری آن خواست جدی مردم غیور آذربایجان و میانه را اجابت نمایید.

جناب آقای دکتر احمدی نژاد ریاست محترم جمهور

روند گرانی به صورت غیر قابل قبولی افزایش یافته و مردم را دچار معضلات فراوانی نموده است کالاهای اساسی و مصرفی مردم روز به روز در حال گران شدن است.در صورتی که اگر بدرستی مدیریت شود سایه سنگین گرانی از دوش مردم و اقشار آسیب پذیر بر داشته می شود . جلوگیری از افزایش لجام گسیخته قیمت ها و کنترل بازار موضوعی است که بر عهده دولت میباشد و باید به فکر چاره اساسی برای کنترل وکاهش قیمت ها باشند.

برای ارتقاء جایگاه و زندگی آبرومندانه آحاد ملت از جمله اقشار حقوق بگیر و کارگران عزیز تدابیر سریع و اساسی بیندیشید تا در تامین حداقل نیازهای خویش با مشکل مواجهه نشوند . آموزش و درمان رایگان در عمل برای آحاد مردم تامین گردد . سنت حسنه ازدواج و تسهیل ازدواج جوانان در جهت تحکیم بنیان خانواده با ایجاد اشتغال پایدار برقرار شود تا از درماندگی مزدوجین پس از ازدواج برای تامین معاش و سر پناه جلوگیری گردد .

دغدغه بیکاری بخصوص در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از چالش های مهم و حساس دولت می باشد که می توان با صدور مجوز استخدام برای پست های خالی دولتی و ایجاد بستر و زمینه های  اشتغالزایی در بخش غیر دولتی نگرانیهای آینده جوانان و خانواده های آنان را مرتفع ساخت.

جناب آقای مهندس ضرغامی رئیس محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

با توجه به کیفیت بد فرستنده های رادیو و تلویزیونی آنالوگ میانه و تعداد کم کانال های آن و عدم دریافت سایر شبکه ها درخواست می نمایم در راه اندازی فرستنده های دیجیتال به ایستگاه قافلان کوه میانه جدیت عمل و سرعت لازم بخرج دهید لازم به توضیح است در 8 شهرستان استان آذربایجانشرقی طرح اجرا شده ولی در شهرستان میانه به اجرا در نیامده است.

جناب آقای مصطفی محمد نجار وزیر محترم کشور

- فرمانداری ویژه در راستای تمرکز زدایی در سال های اخیر مورد توجه جدی قرار گرفته است و ظاهراً 20 شهرستان از مزایای فوق بهره مند شده اند شهرهایی با حداقل شرایط و علی رغم عدم احراز حد نصابهای لازم با توجه به مسافت 165 کیلومتری میانه تبریز پراکندگی روستا ها و کثرت بخش ها و گستردگی شهرستان (داشتن 5600 کیلومتر مربع مساحت و پهناورترین شهرستان استان) ارتقاء فرمانداری میانه به فرمانداری ویژه  با توجه به درخواست اهالی محترم و اقدامات و بررسی های که در سالهای گذشته صورت گرفته از ضروریات می باشد.

- بخش ترکمانچای یکی از بخش های دارای زیر ساختهای مناسب جهت شهرستان شدن می باشد با توجه به 75 سال سابقه بخش بودن و نظر به بررسی ها و اقدامات انجام گرفته در سال 1390 امید است در تبدیل شهر ترکمانچای به شهرستان و روستای صومعه علیا به بخشداری و شهر و روستای آچاچی به شهر اقدام سریع به عمل آید.

جناب آقای مهندس نامجو وزیر محترم نیرو

سد شهریار با ظرفیت 700 میلیون متر مکعب از سدهای حجیم کشور و شهرستان بوده که عملیات فنی و مهندسی آن به اتمام رسیده است ولی به دلیل عدم خرید زمین های داخل مخزن آبگیری نشده است با توجه به شروع خرید درخواست می شود با تسریع در خرید تمامی زمین ها آبگیری سد در سال 1391 به مرحله اجرا درآید.

-  سد گرمی چای که تأمین کننده آب کشاورزی و شرب 20 روستای واقع در پایاب سد و همچنین تصفیه خانه و آب شرب میانه می باشد از پیشرفت فیزیکی قابل قبولی برخوردار نمی باشد با توجه به بالا بودن سختی آب شرب فعلی میانه و تحمیل هزینه های زیاد به شهروندان اختصاص اعتبار لازم و سرعت بخشیدن به اجرا و اتمام طرح مورد درخواست می باشد.

- تأمین آب کشاورزی بخش محروم و تاریخی کاغذکنان از طریق سد شهریار و پمپاژ جعیر که از مطالعات سازمان آب استان در سالهای گذشته می باشد می تواند غبار محرومیت را از کاغذکنان بزداید و مانع از مهاجرت بی رویه و خالی از سکنه شدن بخش فوق شود (کاهش جمعیت از 35000 نفر 9000 نفر)

- تکمیل پایاب سد آیدوغموش با ظرفیت 140 میلیون متر مکعب و تبدیل 32000 هکتار اراضی دیم به آبی و تحول عظیم در کشاورزی منقطه مورد درخواست جدی می باشد.    - خطر کاهش آب دریاچه ارومیه ، طوفان نمک ، تحدید محیط  زیست و از بین رفتن گیاهان و جانوران در صورت چاره اندیشی نشدن جان ده ها میلیون نفر را در مخاطره جدی قرار خواهد داد. درخواست می شود چالش فوق را جدی گرفته و با برنامه ریزی دریاچه ارومیه را از خطر فوق نجات دهند .

جناب آقای عباسی وزیر محترم ورزش و جوانان

تیم تراکتورسازی سرمایه و افتخار هر آذربایجانی و ایرانی است. برای اینکه این تیم و هواداران بیشمار آن بتواند در لیگ باشگاههای آسیا افتخارات دیگری برای ملت بزرگ ایران و مردم دلاور آذربایجان کسب کنند در تکمیل نواقصات ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز سرعت عمل بخرج دهید تا هنگام بازدید ناظران فدراسیون فوتبال آسیا میزبانی تبریز با مشکل مواجه نشود.

محمد علی مددی

نماینده مردم شهرستان میانه

در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی

دیدگاه‌ها  

همشهری
+9 #11 همشهری 1391-03-26 18:24
لطفا نظرات صدای میانه را به صورت یک مطلب مستقل منتشر کنید.

..............................................................................
پیام میانه: شما می توانید با عضویت در سایت نظرات مدنظر خود را جمع بندی و به صورت یک مطلب ارسال کنید.
نقل قول کردن
شهر میانه
+11 #10 شهر میانه 1391-03-26 14:46
از اکانت محترم "صدای مردم" عذرخواهی می کنم که نظرات ایشان در چند بخش منتشر شده و دلیل آن مشکل فنی سایت است که در عرض هفته های آینده تمام مشکلات فنی سایت را برطرف کرده و تغییرات اساسی در سایت ایجاد می کنیم.
در پایان از اینکه از این سایت بازدید فرمودید تشکر می کنم و ما از مطالب و نظرات همه ی دوستان استقبال می کنیم.
نقل قول کردن
صدای مردم
+10 #9 صدای مردم 1391-03-26 13:30
کلام حضرت حق:
قُلِ اللَّهُمَّ مَالِكَ الْمُلْكِ تُؤْتِي الْمُلْكَ مَن تَشَاء وَتَنزِعُ الْمُلْكَ مِمَّن تَشَاء وَتُعِزُّ مَن تَشَاء وَتُذِلُّ مَن تَشَاء بِيَدِكَ الْخَيْرُ إِنَّكَ عَلَىَ كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ


بگو : بار خدايا ، تويی دارنده ملک به هر که بخواهی ملک می دهی و از هر که بخواهی ملک می ستانی هر کس را که بخواهی عزت می دهی و هر کس را که بخواهی ذلت می دهی همه نيکيها به دست توست و تو بر هر کاری توانايی. (سوره ی آل عمران، آیه ی 26)

خدایا،
«عزت» و «ذلت» همه ما در دست توست. ما را در دنیا و آخرت «ذلیل» مگردان.


آمین یا رب العالمین.
نقل قول کردن
صدای مردم
+7 #8 صدای مردم 1391-03-26 13:25
... ادامه کامنت قبلی:

با عدم درج کامنت های ارسالی به سایت صدای میانه در روزهای اخیر برای بنده یقین حاصل شد که حرف حق جواب ندارد و دعوای آقای نایبی با آقای مددی ریشه در جاهای دیگری دارد.

ولی یادم آمد-حرف حق- یک راه حل خیلی، خیلی ساده هم دارد؛
پاک کردن صورت مسئله، یعنی (عدم درج کامنت ارسالی) و مآلاً ( عدم نیاز به پاسخگویی و سئوال پیچ شدن)! که آقای نایبی، سوال پیچ کردن -بنا به اقرار خودشان در سایت صدای میانه- خیلی وقت پیش و دوران تحصیل «شگردشان» بود در «شاگردی» آقای مددی! حالا گریبانگیر خودش شده و«فیتیله پیچ»اش کرده!

ای ی ی ... بگذریم.

اين بازار مکارۀ سیاسی کاری، تا كي گرم خواهد ماند؟--- تنها خدا عالم است.


با تشکر از آقای نونهال
نقل قول کردن
صدای مردم
+6 #7 صدای مردم 1391-03-26 13:21
... ادامه کامنت قبلی:

آقای مرتضی دانیالی در کامنت شماره 27 ذیل مطلب ارسالی خودشان( نطق کوتاه و پر اشتباه!) نتیجه گیری فرموده اند:

نقل قول:
...صدای میانه یک سایت رسمی مقبول العموم والخواص است. می دانم حداقل دو نماینده قبلی و دو نماینده فعلی با این سایت بروز هستند...
حالا آقایانی که در چندین بار در سطح استان نمره اول ریاضی و جبر و آنالیز را کسب کرده اند، از حل این تناقض و مسئله ساده-در حد دوران ابتدایی- عاجز گردیده اند:

آقای مددی مطلب رسمی از سایت رسمی صدای میانه را به کار می برد متهم به (استفاده از حرف محله) می شود. ولی به نظر آقای دانیالی نمایندگان قبلی با این سایت-که مقبول العموم والخواص نیز است!- بروز هستند؟

( یاناسان مئی هاوا- بیر ائوده ایکی هاوا؟)

( شاید اگر -مهندس دیل آجی- توفیق دیدن این مطلب را می یافت، می گفت: سس ائلمه بالا، بلکه ساوادلاری کوته لیب! ایتیل دنن سونرا جاوابین تاپالار!)

ادامه دارد ...
نقل قول کردن
صدای مردم
+6 #6 صدای مردم 1391-03-26 13:20
صدای میانه در مورخ ۰۸ شهریور ۱۳۹۰ در مطلبی تحت عنوان «مصاحبه اختصاصی صدای میانه با فرماندار شهرستان میانه» از فرماندار میانه چنین پرسیده بود: (کدخبر:4248)

نقل قول:

نقل قول:
صدای میانه: ... منطقه ترکمانچای ...، این بخش 75 ساله موفق به تبدیل به شهرستان نشد....
همان مطلب سایت صدای میانه ، عیناً در نطق آقای مددی به کار برده شده است.

آقای محمد صادق نایبی پاسخ به کامنت فوق فرموده اند؛

نقل قول:
سخني كه در يك تريبون رسمي تر و جدي تر بيان مي شود بايد مستندتر و مستدلتر باشد و با حرف محله اي تفاوت بسيار دارد.
یعنی آقای محمد صادق نایبی معتقدند سوال مصاحبه گر -که دست بر قضا مسئول سایت صدای میانه هم می باشد- در مصاحبه با فرماندار میانه-که دست بر قضا رسمی ترین شخص میانه است-، معادل «حرف محله» بوده و آقای مددی نمی بایست در تریبون مجلس از «مطلب سایت صدای میانه» استفاده می کرد.

ادامه دارد...
نقل قول کردن
صدای مردم
+8 #5 صدای مردم 1391-03-26 13:11
آقای نونهال با سلام و عرض ادب؛
این مطلب را جهت درج به سایت «صدای میانه» در ارتباط با سخنرانی آقای مددی ارسال نمودم متاسفانه سایت مذکور آن را تا این زمان، درج ننمود. متن ارسالی را مطالعه بفرمایید در صورتیکه مناسب تشخیص دادید برای تنویر افکار مردم منتشر بفرمایید.
با تشکر26/03/1391به علت بیش از 1000 کاراکتر بودن در چند بخش ارسال شد.
نقل قول کردن
صدای مردم
+9 #4 صدای مردم 1391-03-24 20:25
آقای مرتضی دانیالی؛
ولی پیشنهاد «بندۀ حقیر سراپا تقصیر» به جنابعالی و من باب تذکر به «خودم» این است:

1-نگذاریم «نفس اماره» مانع اوج گیری روح بلند انسان ها شود از «نفس لوامه» مدد بگیریم تا به «نفس مطمئنه» برسیم.
2- عالم محضر خداست، در محضر خدا معصیت نکنیم.
3- اگر ناخواسته و از روی احساس، « افتراء» یا « تهمتی» به کسی زده ایم، شهامت « معذرت خواهی» و «انابت» و «استغفار» داشته باشیم.
4- اگر مطالبمان را با صبر و حوصله و احاطه و اطلاع کامل از «حقیقت امر» بنویسیم، دچار چنین خبط های فاحشی نخواهیم شد.

با تشکر
نقل قول کردن
صدای مردم
+9 #3 صدای مردم 1391-03-24 20:24
آقای مرتضی دانیالی؛
با سلام و عرض ادب؛


متن کامل سخنرانی جناب آقای مددی نماینده محترم شهرستان میانه در روز سه شنبه مورخ 23/03/1391 در نطق میان دستور در صحن علنی مجلس شورای در سایت(...) موجود است. تعمداً اسم سایت نوشته نشده، چون پیدا کردنش برای شما سخت نیست!

لطفاً ؛

1-متن کامل سخنرانی جناب آقای مددی در سایت(...) را مطالعه بفرمائید.
2- متن ارسالی خودتان(نطق كوتاه و پراشتباه !) را دوباره مطالعه بفرمائید.
3- «غلط» های گرفته شده از «لینک خبرگزاری ها » را با « متن کامل سخنرانی» منتشر شده ناطق را مقایسه کنید.
4- اغلاط فاحش «املایی و انشایی و نگارش، خبرگزاری ها در ارسال خبر سخنرانی «اظهر من الشمس» روشن خواهد شد.
4- اشتباه بودن «غلط» گیری ها و استنتاجات نادرست بر اثر «اغلاط فاحش خبرگزاری ها» با توجه به متن کامل سخنرانی ناطق محرر می شود.
4- نفس عمیقی بکشید، از خداوند متعال استعانت بجوئید.
5- اگر توفیق الهی یار تان شد، آن وقت هر چه دلتان خواست انجام دهید یا بنویسید.

ادامه دارد...
نقل قول کردن
صدای مردم
+5 #2 صدای مردم 1391-03-24 20:23
آقای نونهال با سلام و عرض ادب؛
این مطلب را جهت اطلاع آقای مرتضی دانیالی به سایت «صدای میانه» ارسال نمودم متاسفانه سایت مذکور آن را تا این زمان، درج ننمود. متن ارسالی را مطالعه بفرمایید در صورتیکه مناسب تشخیص دادید برای تنویر افکار مردم منتشر بفرمایید.


با تشکر

به علت بیش از 1000 کاراکتر بودن در چند بخش ارسال شد.
نقل قول کردن
همشهری
+5 #1 همشهری 1391-03-24 17:37
کاش کوردلان اصحاب نفاق بیایند و واقعیت را قبل از شانتاژ خبری ببینند.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید