طراحی سایت
شنبه 27 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

پیام رئیس انجمن به مناسبت تدارک سومین همایش فیلم کوتاه در بهمن امسال میانه

پیمان جهانفر رییس انجمن فیلم شهرستان میانه در پیامی به مناسبت تدارک برگزاری سومین همایش فیلم کوتاه میانه ابراز امیدواری کرد که نوجوانان و جوانان شهرستان با بهره‌گیری بیشتر از فرهنگ زلال و انسان ساز اسلام و با همت و تلاش مضاعف، الگوی بی بدیلی برای همه جوانان سراسر عالم باشند.
پیمان جهانفر گفت:‌ با برگزاری این همایش بزرگ، بار دیگر بهار سینمای کوتاه را در دیار هنرپرور شهرستان میانه جشن می‌گیریم تا شاهد درخشش و بالندگی هنرمندان جوان شهرستانمان باشیم.

درادامه این پیام آمده است: ‌این رویداد فرهنگی ارزشمند که در پرتو عزمی همگانی از طرف هنرمندان شهرستان و با بهره‌گیری از آموزه‌های غنی و متعالی معارف اسلامی و همت اداره ارشاد و انجمن فیلم شهرستان میانه انجام می‌پذیرد، می‌تواند پاسخگوی نیازهای جوانان هنر دوست، آزاده و حقیقت جو در گستره علم مصور سینما باشد که تشنه هنری ناب با ویژگی‌های اخلاقی و انسانی‌اند.

در این پیام آمده است: ‌با توجه این همایش از اهمیت ویژه‌ای به لحاظ تقویت روحیه هنرمندان شهرستان برخوردار بوده و فرصت مغتنمی برای دستیابی به نیازهای هنری و فرهنگی پویاترین قشر جامعه سینما یعنی جوانان است که سرنوشت آینده شر را رقم خواهد زد.

پیمان جهانفر در این پیام با بیان این که ما امروز شاهد رشد هنری شهرستان در همه عرصه‌ها هستیم، تاکید کرد: حرکت نویدبخش در حوزه‌های فرهنگی و هنری نیز در سایه توجهات ویژه به هنرمندان جوان در انجمن فیلم شهرستان میانه اوج خواهد گرفت.در این راستا حمایت انجمن فیلم از فیلمسازان جوان را اعلام کرده و گفتند با توجه به  وجود هیات مدیره مجرب، کاردان و هنر دوست انجمن باعث پیشرفت روزافزون در این دوسال آخر را شاهد هستیم چه بسا که در عرصه ساخت انیمیشن نیز حرکتهای بدیع برداشته شده که به امید خداوند هنرمند امسال در همایش شاهد این نوآوری خواهیم بود.

رییس انجمن افزود: بی شک همانگونه که تلاش‌های ثمربخش هنری نخبگان ما الهام بخش بسیاری از شهرستانهای همجوار گردیده، حرکت در جهت تولید آثار فیلم کوتاه نیز می‌تواند نگاه‌ها را متوجه نبوغ و ارزش‌های جوانان ما نماید.

پیمان جهانفر در ادامه این پیام با آرزوی توفیق روز افزون برای همه فیلم سازان این همایش با ارزش، ابراز امیدواری کرده است که جوانان شهرمان با بهره گیری بیشتر از فرهنگ زلال و انسان ساز اسلام و با همت و تلاش مضاعف، الگوی بی بدیلی برای همه نوجوانان و جوانان سراسر ایران زمین باشند.

رییس انجمن فیلم در ادامه این پیام، عزت و سربلندی همه کسانی که با فعالیت‌های هنری خود ذهن، اندیشه ودل انسان‌ها را با پیام رهایی بخش اسلام نورانی می‌سازند، در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه خداوند متعال مسالت کرده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید