طراحی سایت
دوشنبه 29 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

فرمانده سپاه میانه: فتنه گران رسوا گردیده و از سوی مردم طرد شدند

سرهنگ احمد زاده فرمانده سپاه میانه : در مقابله با فتنه 88 بصیرت ملت ایران ، دانایی ، باور و اعتقاد قلبی همراه با ایمانشان بود که کارساز شد.
به مناسبت گرامیداشت حماسه نهم دیماه سرهنگ احمد زاده فرمانده سپاه میانه قبل از شروع خطبه های نماز جمعه به سخنرانی پرداخته و با اشاره به حماسه سازی ملت ایران در 9 دی 88 گفت : ملت فداکار ایران برای دفاع از امامت ، ولایت و اهداف عالیه انقلاب اسلامی به صورت خودجوش به صحنه آمدند و نقشه های فتنه گران را نقش بر آب کردند.
فرمانده سپاه میانه تصریح کرد: در مقابله با فتنه 88 بصیرت ملت ایران ، دانایی ، باور و اعتقاد قلبی همراه با ایمانشان بود که کارساز شد. ایمان باطنی در قلبشان و وجودشان بود که با بصیرت وارد میدان شدند و اسلام و نظام اسلامی را از خطرات حفظ کرده و در مقابل توطئه های دشمنان بایستند .
وی بر بی بصیرتی برخی از خواص اشاره کرده گفت: برخی از خواص با سابقه ای درخشان و نقش موثری که در شکل گیری و باروری انقلاب اسلامی داشته اند متاسفانه از روی بی بصیرتی ، حق و حقیقت را از باطل تشخیص ندادند و زیر عَلَم دشمن رفتند و به اسلام و نظام صدمات زیادی زدند ، اما به برکت خون شهدا و با حضور مردم و به برکت رهبری و ولایت مقام معظم رهبری، فتنه گران رسوا گردیده و از سوی مردم طرد شدند .
سرهنگ احمدزاده در تاپایان بر حمایت بی دریغ از آرمانهای انقلاب ، امام راحل ، شهدا و ولایت مطلقه فقیه تاکید کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید