طراحی سایت
دوشنبه 29 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

بصيرت مقدمه راه رسيدن به اهداف متعالي نظام است

معاون اجرايي سپاه عاشورا با بيان اينكه بصيرت و آگاهي مردم سلاح برنده و موثر زمان گذشته و حال است گفت: بصيرت مقدمه راه رسيدن به اهداف متعالي نظام است.
سرهنگ بهروزی در همايش بزرگ ايثارگران و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس درشهرستان ميانه ولايت و رهبري حضرت امام خمینی (ره)در اوائل انقلاب و رهبري مقتدرانه حضرت آيت الله خامنه اي در زمان حاضر، حضور مردم با ايمان و رزمندگان مخلص در هشت سال دفاع مقدس ، ظلم ستيزي و روحيه مقاومت در مردم و بصیرت وآگاهي را از جمله عوامل مهم رسيدن ملت ايران به قله هاي پرافتخار عصر حاضر عنوان كرد.
وي دفاع مقدس را حماسه ماندگار و بي نظير فرزندان معنوي امام (ره) و امت اسلامي ایران  خوانده گفت: تاريخ پرافتخار هشت سال دفاع مقدس بر فراز حماسه هاي ديگر انقلاب  همچون نورافكني ،روشنگر صراط مستقيم براي رسيدن به اهداف عالي نظام است .
وي با مقايسه تحريمها و فشارهاي دوران دفاع مقدس با تحريمهاي اقتصادي دوران حاضر گفت: امروز گرچه تحريمهاي اقتصادي به مردم فشار آورده، اما آيا امكانات ، تجهيزات و اقتدار امروز  قابل مقايسه با دوران دفاع مقدس است؟
معاون اجرایی سپاه عاشورا اضافه کرد: جنگ اقتصادي هم نيازمند مديريت صحيح براي تبديل كردن تمامي محدوديتها و تحريمها به فرصت است تا همچون دوران دفاع مقدس از اين برهه حساس و پیچیده اقتصادی نيز به سلامت گذشته و بر اقتدار همه جانبه نظام بيافزاييم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید