طراحی سایت
شنبه 27 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

اسماعیلی: با وجود بودجه اندک حجم فعالیت های شهرداری میانه قابل قبول است

بازدید مدیر کل امور اجتماعی استانداری

اسماعیلی: با وجود بودجه اندک حجم فعالیت های شهرداری میانه قابل قبول است


مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجانشرقی در بازدید از فعالت های شهرداری میانه عملکرد این شهرداری را قابل قبول خواند و گفت: برخی اطلاعات نادرست از عملکرد شهرداری میانه به ما رسانده بودند که من در بازدید حضوری از فعالیت های شهرداری متوجه بی اساس بودن آن شایعات شدم.
مهدی اسماعیلی افزود: با اینکه بودجه شهرداری میانه رقم چندان بالایی نیست ولی حجم فعالیت های این شهرداری در سطح قابل قبولی است و کارهای بزرگی در حال انجام است.
اسماعیلی توجه به تکمیل طرح های ترافیکی و کامل نمودن شریان های اصلی ارتباطی شهر میانه را کاری مهم و آینده نگرانه خواند و تاکید کرد: شهرداری در ساخت و سازها و فعالیت های عمرانی خود زیبایی طرح ها و بهبود چشم انداز شهری را نیز مورد توجه قرار دهد و ظاهر شهر میانه را آنگونه که زیبنده دروازه آذربایجان است زینت بخشد.


عکسهای بیشتر از این خبر را در ادامه مطلب ببینید:
 


دیدگاه‌ها  

امیر مهرانپور
0 #1 امیر مهرانپور 1391-07-10 17:35
چرا باید با کمترین امکانات شهری خودمان را قانع کنیم که این وضعیت بهتر است :
آقای مسئول محترم کدام روکش آسفالت استاندارد است ؟ چرا بعد از آسفالت ریزی در عرض چند ماه لکه گیری می شود ؟ چرا آسفالت تازه ریخته شده موج دارد ؟ چرا زیر سازی اصولی را انجام نمی دهید؟ حال اگر اشتباه می گویم خلاف آن را ثابت کنید که آسفالت ریخته شده استاندارد است؟ اگر شما ثابت کردید که استاندارد است آسفالت ریزی شهر تبریز باید فوق استاندارد باشد.
آقای که آسفالت را قله می کنید و می گویید سرعت گیر نصب کردم آیا می دانید سرعت گیر استاندارد چه مشخصاتی دارد؟ بهتر است گذرتان به تبریز بیفتد و سرعت گیرهارا ارزیابی کنید.
امکانات رفاهی شهر کدامیک است
توسعه فضای سبز به چه میزان است
در مورد مبلمان شهری چه اقدامی انجام دادید؟
چرا با افزایش عوارض خودرو تعداد چاله ها نیز افزایش یافته و عمیقتر می شود. بهتر نیست مردم خونگرم عوارض خود را در شهرهای دیگر بپردازنند تا باعث پیشرفت آن شهر شوند ما که در شهر پیشرفتی نمی بینیم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید