طراحی سایت
دوشنبه 29 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

راه ، صنعت و مراکز علمی از عوامل مهم توسعه ی کشوراست

محمدعلی مددی راه ، صنعت و مراکز علمی را از مهمترین عوامل توسعه  کشور خواند و گفت: توسعه باید در سرلوحه تمامی برنامه های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی کشور گنجانده شود  که در همین راستا من توسعه مراکز علمی را در سرلوحه برنامه کاری خود قرار داده ام.
نماینده مردم میانه در مجلس که در مراسم کلنگ زنی ساختمان تیپ 602 پیام نور میانه سخن می گفت افزود: پروژه 602 بزرگترین پروژه عمرانی استان در سال جاری بود که توانستیم این امر غیرممکن در شهرستان میانه را با پیگیریهای مستمر ممکن سازیم زیرا به فرموده امام راحل پیگیری معجزه می آفریند.
وی علت عقب ماندگی شهرستان میانه و ازدیاد بیکاری را در پیگیری ضعیف مسئولین عنوان کرده گفت: در سال جاری با پیگیری توانستیم بسیاری از مشکلات شهرستان از جمله مشکل قطار میانه را حل کرده ، اعتبار صد درصدی سرچم ، میانه را دریافت و عملیات میانه ، تیکمه داش را که از یادها رفته بود به مرحله اجرا برسانیم .
رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مورد تیپ 602 دانشگاه پیام نور گفت: این ساختمان در سه فاز با اعتبار نهایی 25 میلیارد ریال به اجرا خواهد رسید که امیدواریم فاز اول آن قبل از موعد به اتمام رسیده و ما بتوانیم اعتبار مرحله دوم را دریافت کنیم.
وی در پایان به خواسته امام جمعه میانه در راستای مجوز احداث سوله ورزشی برای دانشگاه پیام نور اشاره کرده و قول پیگیری این امر تا نهایی شدن آن را داد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید