طراحی سایت
دوشنبه 29 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

ساختمان چندمنظوره تیپ 602 پیام نور میانه کلنگ زنی شد

ساختمان چندمنظوره (آموزشی و فرهنگی ) تیپ 602 دانشگاه پیام نور مرکز میانه که بزرگترین پروژه عمرانی دانشگاههای پیام نور استان آذربایجان شرقی در سال جاری می باشد با برآورد30 میلیارد ریالی با مساحت 2000 مترمربع کلنگ زنی شد.
رییس دانشگاه پیام نور مرکز میانه گفت:  پروژه جدید تیپ 602 پیام نور میانه در حالی کلنگ زنی می شود که مجتمع آموزشی پیام نور در سطح یک هکتار با پیشرفت 80 درصد را در حال احداث داریم .
سعید کریمی بااشاره به  وضعیت و عملکرد دانشگاه پیام نور مرکز میانه گفت:  در حال حاضر در این مرکز 3000 نفر دانشجو  در مقطع کارشناسی ، 180 استاد و هیئت علمی ، 37 نفر کارمند مشغول  تحصیل  و کار هستند.
وی رشته های تحصیلی موجود دانشگاه را 29 رشته خواندو افزود: با توجه به فراهم  بودن زیرساختها ی مرکز و اضافه شدن 4500 متر فضای فیزیکی با احداث مجتمع جدید ، آماده  جذب  دیگر رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد هستیم .
کریمی اشتغالزایی و تحولات عظیم علمی و فرهنگی را در توسعه آموزش عالی خوانده گفت: شهرستان ما با توجه به پتانسیلهای موجود البته در کنار توسعه آموزش عالی می تواند بعنوان قطب آموزش عالی در سطح استان و حتی کشور تبدیل شود.
همچنین در این مراسم معاونت دانشگاههای پیام نور استان از پیگیریهای  مستمر نمایندگان شهرستان ، مسئولین و رییس پیام نور مرکز میانه در راستای ایجاد مجتمع آموزشی پیام نورکه از پیشرفت 80 درصدی برخوردار است و نیز ساختمان تیپ 602 دانشگاه که به کلنگ زنی رسید تقدیر کرده و از پیگیری استان برای جذب دوره های کارشناسی ارشد که مهترین نیاز آموزش عالی شهرستان محسوب می شود خبر داد.
دکتر نجف زاده با اشاره به رتبه اول فعالیتهای فرهنگی پیام نور میانه در سال 90- 89 و دیگر افتخارات این مرکز اظهار امیدواری کرد تا این دانشگاه در فعالیتهای ورزشی هم رتبه برتر را کسب کند تا بتوان مجوز احداث سوله ورزشی دانشگاه را از سازمان مرکزی دریافت  کرده و شاهد کلنگ زنی این پروژه در سال جاری باشیم .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید