طراحی سایت
دوشنبه 29 آبان 1396.
امروز:

مقاله ها

نیروی انتظامی می تواند به آگاه سازی مردم از موقعیت جامعه امروز کمک کند

فرماندار شهرستان میانه با حضور در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان میانه با تشكر از زحمات موثر  جميع تلاشگران عرصه امنیت شهرستان بر موقعیت شناسی تمام اقشار جامعه در این برهه حساس از زمان تاکید کرده افزود: نیروی انتظامی می تواند به آگاه سازی مردم از موقعیت جامعه امروز کمک کند.  
تقی خلفاپور متذکر شد : باید از اشتباهات گذشته خصوصا در اوایل جنگ درس بگیریم تا دچارآزمون و خطا نشویم زیرا گذر موفقیت آمیز از جنگ اقتصادی حاضر ، اسلام را جهانی کرده و ملت ما را به آخرین مرحله اقتدار خواهد رساند.
خلفاپور خواستار توجه مسئولین و عوامل نظامی و انتظامی به حربه ها و هجوم هاي مدرن دشمن در عرصه اقتصاد گردیده گفت:  درداخل کشور افرادي دست در دست خيانت ، نامردي و چپاول دارند که باید شناسایی شوند که در این استا از عوامل انتظامی و اطلاعاتی انتظار می رود با آگاهی کامل حرکات پیاده نظام دشمن را به دقت زیر نظر بگیرند.
فرماندار شهرستان میانه با بیان اینکه سنگرنشينان جهادامروز توليدكنندگانند گفت: ركن اصلي مبارزه دشمن با ما در حوزه تولید و اقتصاد است که اگر بگذاریم دشمن به راحتی به اهدافش در این حوزه دست یابد در حقيقت به پيروزي او كمك کرده ایم.
وی در پایان افزود: در مبارزه فعلي ماموريت اصلی شما عزیزان نظامی و انتظامی اين است  که با توجه به فشارهای روحی مردم که در سایه فشار اقتصادی ایجاد شده با اخلاق اسلامی با آنها برخورد کرده و در عین اقتدار احوال آنها را مراعات کنید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید